Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szaisztok szeretnék kérdezni.9...

Cynthia0722 kérdése:

Szaisztok szeretnék kérdezni.9hetes kismama vagyok.6hetesen még találtak szivhangot. Most 9hetesen nem. De semmi arra utalo jelem nincs hogy elhalt volna a magzat. Sem vérzés sem barna folyás. Van rá esély h él ababa?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szia nekem a 9.hétben halt el a magzat és csak a 12.hétben kezdtem el vérezni.Mit mondott a doki?
2011. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 krisztivan ***** válasza:
100%
Hát,nekem az 5.héten halt el és nem volt vérzésem.A 7.héten volt missed ab-om.Sajnos nem mindig jár bármi promláméval a vetélés amikor ilyen fiatal.De az is lehet hogy esetleg béna volt az orvos és ha következőre mész akkor már megtalálja.Remélem:-)Fel a fejjel!
2011. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos csak mondott valamit!? Tényleg nem mindig jár vérzéssel, görcsökkel a vetélés! Viszont akkor ki kell kaparni. Reméljük tényleg csak az orvos volt béna! Mit mondott? Mikor kell visszamenni?
2011. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kell visszamenned?Mert gondolom csak visszahívott.Reméljük nem lesz semmi gond!!!
2011. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 9 hetesen halt el, és nem volt vérzés. Sajnos előfordulhat, hogy az embrió minden jel nélkül elhal. Ha ez történt, előbb-utóbb valószínűleg beindulna a vetélés, de ezt általában nem szokták megvárni, hanem befejezik a terhességet. Gondolom visszahívtak kontrollra, ha akkor se találnak szívhangot és nem nőtt a baba, akkor az sajnos azt jelenti, hogy elhalt a terhesség.
2011. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Petezsákom alakja szabályos.. csak szivmüködést nem észlelt.. de jövö héten kell vissza menjek.. Bá a melleim ugyan ugy feszülnek eresednek.. szoval megvannak a terhességre utalo jelek.. nem tudom :(
2011. okt. 28. 19:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a petezsák megvan, addig megmaradnak a tünetek is. Nekem is teljesen szabályos volt a petezsák, mégsem élt benne a baba.

Nem elkeseríteni akarlak, csak szerintem jobb ha felkészülsz minden lehetőségre.

2011. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Mi lett a vége?

Én is ebben a cipőben járok. Holnap kell mennem, hogy megnézzék, történt-e valami változás.

2011. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi van veletek kismamák??Minden rendben??
2011. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Mi történ?? mit mondott az orvos?
2013. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!