Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőm most küldött el a...

A védőnőm most küldött el a háziorvosomhoz belgyógyászati vizsgálatra. Mit takar ez pontosan?

Figyelt kérdés
Mármint a pulzus és EKG-n kívűl?És mehetek szimplán, nem kell előre bejelenteni, hogy ilyen vizsgálat kéne?Ő csinál meg mindent azonnal vagy ez egy jó pár napos folyamat, mert elküldözget minden hova?
2010. júl. 18. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Belgyógyászatra kell beutaló amit biztos kaptál is nálunk időpontot kellett kérni a belgyógyászatra.Néztek vérnyomást EKG-t csináltak megnézték a légzést meg a pocakomat nyomkodta meg és ennyi volt az egész.Kb 15 perc.
2010. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vagyis akkor a háziorvosom ad beutalót, ugye?
2010. júl. 18. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem a háziorvos vizsgált meg. Vérnyomást mért, meghallgatott, kopogtatott, megnézte a lábamat, hogy nem vizesedik-e, ilyenek, és csak az EKG-ra kellett az SZTK-ba mennem.

A terhes kiskönyvbe bele kell, hogy írja, hogy nem lát szervi problémát, és le is kell majd pecsételje.

Szerintem ha nincs semmi extra panaszod, akkor nem kell máshová menni.

A vérvételre, meg ilyenekre most a nőgyógyász küld gondolom...

De pl. Nekem nagyon rossz szokott lenni a vasam, így néha a házidoki is elküld, hogy többször is figyeljék...


Boldog babavárást

36 heteske

2010. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A háziorvosod vizsgál meg, vinned kell az eddigi laboreredményeket + EKG eredmény. Ha nincs semmi gond, nem küld sehova, csak beírja az észrevételeit a könyvedbe és lepecsételi. Ennyi:)

2010. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meghallgatta a szívem, vérnyomást mért, EKG-t csinált, megnézte a bokámat, hogy nem vizes e, és a vizeletemet is megnézte, mint a védőnő.
2010. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!