Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zargassam a dokim ilyennel...

Zargassam a dokim ilyennel vasárnap? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 37h Km vagyok. Nagyon csúnyán bedagadt a lábam, de nem vizes! Anyukám beszélt egy ismerősével és ő azt mondta, hogy hívjam fel az orvost mert valószínűleg ödémás és a magzatvízbe káros anyagok kerülhetnek. Mostanában elég sokat hívogatom bármi baj van, de nem tudom, hogy vasárnap felhívjam e ilyennel vagy várjak inkább holnapig:S

Köszönöm 37h Km


2010. júl. 18. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem hívnám, hanem bemennék a kórházba, aztán majd ha az ügyeletes doki mond rá vmit, akkor hívnám fel, hogy ez így okés-e.

A telefonból úgysem tud rá mit mondani, ha meg baj van, akkor jobb ha élőben látja egy orvos.


Ha mégsem mész be, akkor meg mérd a vérnyomásod, a lábadat hideggel zuhanyozd, tornáztasd, polcold fel.


36 hetes km.

2010. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az ödéma és a vizesedés ugyanaz. Miből gondolod hogy nem vizesedés?
2010. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen ugyanaz, és toxémia jele, azonnal kórház!!!! Nem a magzatvízbe kerülnek káros anyagok, ne ismerős okoskodjon, hirtelen lábdagadás nagyon veszélyes! Olvass utána a neten toxémiára!
2010. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokaknak a terhesség végén vizesedik (ödémásodik, dagad, uaz) a bokájuk, lábszáruk, barátnőmnek "elefántlába" volt az utolsó hónapban, aztán elmúlt szülés után. Száműzni kell a sót, de fehérjedúsan kell táplálkozni, az csökkenti az ödémásodást. Toxémiát ez nem jelent önmagában, csak ha fehérje van a vizeletben és magas a vérnyomás is.

Én önmagában emiatt nem hívnám ma az orvost, csak ha tudsz egy vérnyomást is mérni, és magasabb a szokásosnál.

2010. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi mindenkinek! Most jöttem haza a kórházból. Kicsit elkezdtem tágulni meg rendszertelen görcseim vannak. A doki szerencsére jó ismerősünk. Annyit mondott, hogy ha rendszeresek lesznek a fájások azonnal be.

37h Km

2010. júl. 18. 13:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Örülök, hogy minden okés:-)

Akkor végülis felhívtad a dokidat, és Ő mondta, hogy kórház, vagy magadtól mentél be?


Juj, de izgi, akkor bármi lehet mostmár...sok sikert, és egészséget kívánok!


36 heteske

2010. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia! Ő mondta, hogy menjek be. És azt mondta, hogy jól tettem, hogy felhívtam mert nem akarja, hogy baj legyen:)

Boldog Babavárást.

37h Km

2010. júl. 18. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Aha, értem.

Mázli, hogy pont bent volt...:-)


Neked is sok boldogságot!

2010. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jaj, de cink, szóval: bennt volt, ezt akartam írni.


szió

2010. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!