Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan kórházat, ahol a cukorterhelés nem cukros löttyel, hanem tesztreggelivel történik?

Figyelt kérdés
Én pécsi vagyok, de lehet bárhol:-)
2010. júl. 18. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is pécsi vagyok, én úgy tudom itt mindenhol cukros víz van,viszont Szigetváron a kórházban zsemle és tej:) Mennyivel jobb nekik:) Tényleg nagyon borzalmas ez az ital amit itt meg kell inni, én jó sok citromlét vittem hozzá.
2010. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Jajj, kedves kismamák, ne legyünk már ennyire hisztisek!


Nem mondom, hogy életem legjobb itala volt, de az egész 2 dl és kb. fél perc alatt lecsúszott, semmi gondom nem volt vele, utána émelyegtem egy kicsit, de nem borzalmas.


Mi lesz veletek a terhesség további részében, és szüléskor, ha már egy kis cukros löttyön is kiakadtok.


Boldog, nyugodt babavárást! Könnyű szülést!


2 éves kislány anyukája

2010. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

kedves második válaszolo :)

nem értem miért kell felháborodni a dolgon. én az első babával megittama cukros lötyöt - eredmény, kemény rosszullét, elájultam és kihánytam mindent , eredmény persze nem lett. most a második babával kértem a reggelizős modszert csinálják és lám volt rá lehetőség, sokkal barátibb a dolog, és nem estem össze és nem hánytam ki semmit és lett eredmény is.



szeritnem meg kell beszélni a dokival, minden korházban meg tudják oldani a reggelizős modszert. csak kérni kell.

2010. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy hisztiből nem akar cukros vizet inni. Nekem nagyon nem bírta a gyomrom. Nem vagyok egy "nebántsvirág", meg kényes, simán megittam a lötyit, de fél órára rá kihánytam, és nagyon rosszul voltam tőle. És tök értelmetlenül, mert így nem tudták levenni a 2 órásat. Az orvos megismételtette, akkor dedalonnal kivédtem a rosszullétet.
2010. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
pesten az istván kórházban is reggelis módszer van
2010. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon akarom meginni, mert már 18 hete egyfolytában hányok. Gondolom ez sem fog bennem maradni. Az is eszembe jutott, hogy mi van a cukorbetegekkel, Ők biztosan nem ihatnak ilyen tömény cukor mennyiséget. De sajnos szerintem ezt mindenkinek a saját orvosával kell megbeszélnie, mert Ő adja a beutalót a vizsgálatra. Ő felírhatja a reggelizős változatot is.
2010. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem a reggelizős módszert, de azt mondta a dokim, hogy igazából az nem ad teljesen pontos eredményt. Ja, és a nemzeti orvosi tanács sem fogadja el, ha később kiderül, hogy valami nincs rendben. Amúgy ha sok szénsavmentes vizet iszik rá az ember, és kimegy a levegőre, akkor kevesebb eséllyel hánnya ki.
2010. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Én mindkettő babámmal nagyon hányós voltam, de a cukros löttyöt nem hánytam ki, semmi borzalmas nem volt benne. Mi lesz a szüléssel, ha már ez is gond? No mindegy. Amúgy ahová védőnőhöz járok ott reggeli mellett csinálják, és bizony azért kellett másik kórházban csináltatnom, hogy a cukros vizet ihassam, hiszen igazából a gyerekemről van szó! Nem mindegy, hogy cukros vagyok-e vagy sem. Reggelizős módszer pedig nem olyan megbízható.
2010. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó! Ne keverjük már össze a dolgokat. Az hogy mennyire vagy rosszul vagy mennyire nem a cukros löttytől, semmilyen összefüggésben sincs a szüléssel!!!

Igenis vannak olyanok, akiknek nem bírja a gyomra, és nem tehetnek erről. Ez nem olyan dolog megcsinálom a babám kedvéért, mert ha a szervezetem nem bírja és kihányom, akkor ez van...

Esetleg úgy lehet rajta segtíeni, hogy sétálgatsz kicsit a friss levegőn, nekem az segített, de csak második alkalommal, mert az elsőnél csinálhattam volna bármit.

Az én orvosom is azt mondta, hogy csak ez a módszer ad megbízható választ.

2010. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem Szegeden csinálták, igaz "magán" úton, egy kakaós csiga s 2dl kóla könnyebben lement!:)

Egyébként nem én kértem ezt a módszert, szerencsére nem vagyok gyomorbajos, így ha muszáj lett volna a cukros löttyöt is meginnám.

2010. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!