Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan kórházat, ahol a cukorterhelés nem cukros löttyel, hanem tesztreggelivel történik?

Figyelt kérdés
Én pécsi vagyok, de lehet bárhol:-)
2010. júl. 18. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hát boccs kedves 2. de asszem ez a cukros lötty ez GUSZTUSTALAN kihánytram, szédültem midnem bajom volt töle.
2010. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Kecskeméten semmi megkötés nincsen, otthon reggelizel- bármit- aztán 1 óra múlva mész vérvételre.....igaz, ennek semmi értelme sincs.

2010. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amúgy nem kényességből vagy kényelemből kérdeztem, hisz már kétszer végigcsináltam!Ezért külön köszönöm, akik nem rosszalló választ írtak!
2010. júl. 19. 07:49
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is kecskeméti vagyok, és itt teszt reggeli van.Mondjuk nekem elmondta az orvosom, hogy azért ne csokis fánkot egyek:))Egy zsömlét és egy bögre tejet kellett reggeliznem.Jó, hogy elmondta.Igaz, egyébként se szoktam sütivel kezdeni a napot.Egy óra múlva levették a vért, és 5,8 lett. Azt hiszem 7, 1-ig jó kismamáknál.Én is fellélegeztem, hogy nem kell cukros löttyöt inni.Így azért barátságosabb volt.
2010. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tök cuki amugy hogy a 13 válaszból 3 4 be láttam azt hogy hol csinálnak reggelizős módszert...! A kérdésre kell válaszolni!! NEm vitatkozni!


Én SZTK ba csináltam. Pesten a 16 kerbe. De ez szerintem amugy orvos függő. Ha rossz lesz az eredmény akkor küldenek ujra és akkor valószinű cukros lötyit kell inni!


27 hetes km

2010. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem Szikszón kellett cukros vizet inni , epilepszia szerű rohamot kaptam tőle, 1 hétig voltam kórházban ! Sem előtte sem utánna nem volt soha rohamom !

Most Szerencsre fog küldeni a védőnő , mert ott reggelizni kell.

24 hetes kismama

2010. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!