Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leirna valaki milyenek a...

Leirna valaki milyenek a joslo fajasok? 31 hetes vagyok neha kemenyedik a pocim, de ma kissebb "nyomast" erzek odalent, ezek lennenek azok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ez már a harmadik szülési fájdalommal kapcsolatos kérdés ma.

Nekem jósfájásom nem is volt, 35 évesen szültem.

Hirtelen csak beindult az egész egyik óráról a másikra felerősödött.

Ismétlem önmagam ezen az oldalon, de nekem maga a szülés áramütésszerű fájdalmat okozott, ami a gerincem alsó részéből indult ki és szétterjedt az egész testemben.

Nem hasonlított a menstruációs görcshöz, mivel az nekem enyhe szokott lenni.

2010. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nyomást érzel odalent az inkább az, hogy kezd behelyezkedni a szülőcsatornába a picid. Ettől még lehet hogy csak a 40. héten szülsz. A jóslófájás inkább görcsös, esetleg deréktáji fájdalommal jár.
2010. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vaszodat, elsö gyerek kicsit tulaggodom a dolgokat.
2010. júl. 18. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:

ne aggódj, ez nem jóslófájás:) az durvább! Nekem a 29. héttöl van, eddig csak naponta 1-2x erösen, ma viszont elkezdödött délelött, tartott 40 percig, 20 perc szünet, visszajött erösebben, újabb 40 perc, majd megint egy 15 perc után egy harmadik görcs. Ezek iszonyúak! Én alig tudok ilyenkor mozogni annyira fáj, menstruációs fájdalom csak erösebbek, amik ugyanúgy átterjednek a derekadra. Amíg nem érzel ilyeneket, addig az nem az. Én viszont lassan készítem a kórházi cuccaimat, mert ilyenkor már mindenre fel kell készülni. Remélem neked nem lesz!:)

32 hetes

2010. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!