Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy 32 hetesen...

Az normális, hogy 32 hetesen szinte minden nap hányingerem van és keményedik a hasam 2-3 óránként? Azt mondják ez a többedik terhesség átka. tényleg így van? (2. babát váró kismama)

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is a másodikat várom, nekem is van hányingerem néha, de én a vasra (neo ferro folgammát szedek)fogom. Meg néha a hasam is görcsöl, ami az előző terhességemnél egyáltalán nem fordult elő. Kicsit parázom is, még 5-6 hétig jó lenne,ha bennmaradna a baba. A méhszájam 2000. Neked?
2011. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
szia! a hányinger nekem szerencsére elmúlt a 22. héten, bár némely szag azért ki tud váltani aktivitást... és nekem is elég sűrűn keményedik a hasam - nem 2-3 óránként,- olyan 7-8x egy nap, második babát várom és 32. hetes vagyok papíron méretileg viszont nagy a babám és 34. nek felel meg. nekem is azt mondták hogy mivel második baba ezért keményedek, bár én már túl vagyok az aggódáson mivel én a 23. héten kezdtem keményedni már! állítólag így készül fel a szülésre a szervezet.. azért én is remélem hogy nem sokára már túl leszek ezen mert már tényleg kezd kicsit "terhes" lenni ez az állapot!
2011. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is voltak 32 hetesen ilyen tüneteim,aztán enyhültek.De jött helyette más.Kb.egyidős kismamák lehetünk.Én dec.18-ra vagyok kiírva.Azóta hogy érzed magad?Nekem is a 2.baba.:)
2011. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma 5eves?😄
2016. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta meg 9 éves xd idén még 10
2021. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!