Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmaradhat a baba? Ha valakin...

Megmaradhat a baba? Ha valakinek van ilyen tapasztalata segítsen kérem! Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

Múlt héten teszteltem, a nemvárt előtt 3nappal. +lett.

fájt a mellem, szurkált a hasam. csináltam több tesztet is még tegnap reggel is, és +lett. még nagyon nagyon az elején vagyok. ( 4hetes az előző mensi első napjától. )

ma reggelre teljesen "leeresztett" a mellem! a hasam mensisen fáj, meg fáj a derekam is?

ez normális? nem voltam még soha terhes és ez a pici a 3.inszemináció segítségével sikerült!

félek hogy elveszítem! vagy a mell leengedése nem gáz még?

előre is nagyon köszönök minden választ4!!!!


2010. júl. 18. 13:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív, gratulálok! A tünetek mindenkinél másik, minden terhességnél más!

Az hogy mensi szerűen fÁj lent a hasad normális, derékfájás nálam 7. Hónapban jelentkezett mikor már akkora hasam volt mint aki egy hatalmas sütőtökőt nyelt le egészben! A mellfeszülés is hol előjött hol elmúlt!Ne beszéld be magadnak a dolgokat, ne stresszelj, örülj neki hogy pozitív a teszt, és jelent kezz be dokihoz hogy igazolja a terhességed!

2010. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

köszönöm! tényleg a cicileeresztés aggaszt! mindig mensi előtt szokott ilyet! a dokival beszéltem azt mondta várjak szerdáig akkor teszteljek még egyet és akkor hivjam fel!

nagyon bízom benne hogy ez a hülye mell leeresztés nem jelent semmit!

2010. júl. 18. 13:14
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ilyen tünetek voltak, a cicim is hol feszül-hol nem, még most, a 4. hónapban is. A derekam is fájt és a hasam is, ez is teljesen normális, úgyhogy pihenj sokat
2010. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ez a 6. terhessegem volt ket vetelesem,az egyiknel leeresztett cicim,utanna par napra verezni kezdtem.

A masik vetelesnel elobb vereztem utanna szunt meg a mellfeszules.

Az 5. terhessegemnel szinten leeresztett a cici egyik naprol a masikra,nagyon megikyedtem,orvoshoz mentem,akkor mar a hasam is gorcsolt nagyon.

UH 10 mm petezsakot latott a doki.Dufasztont kellett szednem.Ennek ellenere az elso 2-3 honapot vegig gorcsoltem,nem kicsit,nagyon.

Vegul 28 honapja egeszseges kisfiam szuletett.Hala Istennek.


3 gyerekes pocakos anyuka

2010. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én most 11 hetes vagyok. A mellem nekem sem feszül(t) folyamatosan, voltak napok, amikor igen és voltak olyanok is, amikor vadul tapogattam magam, hogy mi lett velük, vajon megvan-e még a baba. Szerintem ne a melled állapotáról próbálj tippelgetni, ha nincs vérzésed, akkor megvan az a babó benned, nyugi. A mensis görcsök a 7-8. héten csökkentek, de még most is "érzem" ott benn a dolgokat, a dokim azt mondta ez is teljesen normális, mert a méhszalagok most nyúlnak, a méh is helyezkedik és a szervezet is helyet csinál neki. A derekam nekem a kezdetektől fogva fáj, az első hetekben magamtól kikelni az ágyból sem tudtam (mondjuk nekem gerincműtétem is volt előtte).


Csak próbálj meg nem idegeskedni!

Már túl vagy a nemvártadon, lassan szívhangot is fogsz hallani, ne aggódj, próbálj pihenni, elő a pozitív gondolatokkal! :)

2010. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

jaj de aranyosak vagytok!!!!

nagyon köszönöm! kicsit megnyugodtam!!!!

2010. júl. 18. 13:38
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli hömérsékleted mennyi?
2010. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
28. hétben vagyok,a mellem nekem is hol ekkora,hol akkora.Emiatt ne aggódj,és az alhasi fájdalom is normális.
2010. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
a hőmet nem szoktam mérni.
2010. júl. 19. 07:39
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Erre a cicis dologra feleseges adni!

Sokan állítják, h már a nemvárt mensi előtt 3x akkora a mellük, nekem pl. semmit nem változott. Szóval nem ezen fog múlni.

2010. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!