Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » én 36 hetes kismama vagyok és...

én 36 hetes kismama vagyok és már 4 napja megy a hasam ez elöjele a szülésnek? A hasam is keményedik elég sűrűn hamarosan szülni fogok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Nekem is volt ilyen az utolsó hónapokban.Keményedni,meg egyre többet fog,mert készül a szervezeted a szülésre.Az tény,hogy szülés elött sokat mész wc-re,de az akkor nem 4 napig tart.
2010. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap léptem a 37 hétbe, és 1 hete nekem is hasonló, csomószor megyek wc-re, és mindig hasmars van. Voltam a dokinál, és csak a külső méhszáj van kicsit nyitva, fájásaim nincsenek, se semmi, csak nagyon fáradt vagyok,keményedek.

Azt mondta, hogy ez normális, bármikor szülhetek már, de még nem fogok. Szal akkor ez még nem az előjel...könnyű szülést nekünk...


szió

2010. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem a hasmenés nem előjel ebben az esetben. akkor lenne az, ha a szervezeted ezúton akarna megtisztulni, de akkor pár órán át, amíg ki nem ürül minden belőled (már bocs), fel se tudnál kelni a wc-ről, és aznap már enni sem nagyon kívánnál. ilyenkor hányás is előfordulhat, bár az inkább úgy 3-4 ujjnyi tágulásnál jellemző.

én egész nap nem bírtam enni, este költöztem be a mosdóba, másnap délután már a kezemben volt a babám.

a keményedés pedig "gyakorlatozás" a méhnek, ez is mehet már a 20. hét környékétől.

szép szülést!

2010. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!