Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hétben járok, napok óta...

32. hétben járok, napok óta fáj a szeméremcsontom, sokszor alig birok menni, elfog mulni? Vagy ez már igy marad a végéig?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű a babád beilleszkedett a "kijárathoz", nekem is már és azóta is fáj.

Üdv 36 hetes.

2008. nov. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem néha elmúlik néha előjön..napról napra változik.Meg annyira lenn van már a babám feje hogy szúrkál lefele, meg idegszálakat is eltalál ami miatt néha alig tudok menni..de tényleg nagyon változó..Nekem is akkor kezdődött mint neked..üdv. 37 hetes kismama
2008. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ez az egy problémám van:(.azt mondta a szülésznőm, emeljem meg a csípőm és úgy feküdjek, de akkor meg a babám nyomódik a tüdőmbe és a gyomromba. vagy kevés a kálcium a szervezetemben. most többet iszom, de semmi javulás. marad így:( tágul a csontunk.

kitartás: 38.hetes kismama

2008. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem farfekvéses a babám és mégis gyakran fáj a szeméremcsontom. A 37.hétben vagyok. Gondolom készülődnek a csontok a szülésre.
2008. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!