Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol romlanak el a fogak a...

Mitol romlanak el a fogak a terhesseg alatt? Mit lehet szedni ellene? Vitamin?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
a baba kivonja a kalciumot.
2010. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha megfelelően tisztítod (elektromos fogkefe+ fogselyem) és előtte nem volt szuvas fog vagy fogkő, akkor nem fog elromlani. Mindenképp menj dokihoz, amit kell csináltass meg, aztán csak tisztán kell tartani.
2010. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
dehogy vonja ki a kalciumot!!! attól romlik, ha nem tisztítják...
2010. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg kálciumot,tejtermékeket,de ez sok mindentől függ.van aki hajlamosabb erre,de van akinek semmi gondja nincs a fogaival a terhesség alatt.Kellemes babavárást!
2010. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
igaz az is hogy a baba csontozatának fejlődése miatt több kálciumra van szükség,ezért mondják hogy a baba kivonja a szervezetből a kálciumot.Ő elveszi ami kell neki,nekünk kell megadni a szükséges pluszt.:) és van aki akármennyire is tisztítja a fogait,akkor is romlik.ez nem csak ettől függ!!!
2010. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Igyál sok tejet,abban sok kalcium és D-vitamin van.
2010. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

30 hetes km vagyok,nem romlottak el a fogaim egyaltalan,talan erzekenyebbek a hidegre,es melegre,de ennyi,egyel-igyal sok tejtermeket,en szukseget ereztem a 16 hettol kb. 1 honapon keresztul,hogy minden nap fogyasszak tejtermeket.azt olvastam,hogy ebben az idoszakbon fejlodik a baba csontozata,ezert szukseges a nagyobb mennyisegu kalciumbevitel a szervezetbe,ha nem fogyasztaszz eleget,sebaj,a babad kivonja a szamara szuksegeset a szervezetedbol,ezert romolhatnak a fogaid..........szerintem.

Ha hulyeseget irtam,ne kovezzetek meg

Kellemes babavarast :)))

2010. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ahogy 20:41 írja.

illetve van, hogy valaki akármennyire is tisztítja, rendben tartja a fogait, a terhesség alatt fogínygyulladással is találkozik, ennek pedig a hormonok az okai.

2010. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ok, koszi. Erdemes kalcium tablettara "raszokni"?
2010. júl. 26. 20:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
érdemes.én kálcium pezsgőtablettát ittam.
2010. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!