Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha keményedik a hasam?...

Baj, ha keményedik a hasam? 26. hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kicsit,akkor nem feltétlenül baj,de inkább az orvosoddal konzultálj,az a biztos. Nekem mind a háromnál keményedett,nem lett semmi baj,de mindíg megnézettem orvossal.
2010. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 26+5 hetes vagyok és eddig nem keményedtem, viszont az utóbbi három napban sajnos többször is előfordult. A frász rám jön ilyenkor, de állítólag ez a hidegfrontnak is betudható. Mindenesetre jövő héten megyek orvoshoz és majd mondom neki.


Jó babavárást!

2010. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is keményedek. És félek is a méhszájam 1 hónapja nyitott.
2010. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

24 hetes vagyok,de már észrevettem--nem is lehetne nem észrevenni-,hogy kményedek.

Állítólag ez jó hatással van a babára,de azt nem tudom ,hogy a méhszájra is?

Én is félek,nehogy kinyiljon,mert abból még baj is lehet:(

És ugye még nekem messz van nov.16-a!!!

2010. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én augusztus elején megyek nőgyógyászhoz,mert még szabin van,akkor megkérdezem. Nekem hirtelen keményedik és pár perc múlva el is múlik,de idegesít mert félek,nehogy baj legyen.
2010. júl. 28. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!