Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halott veszites? Esetleg 3...

Halott veszites? Esetleg 3 honaposon tullepett magzat elvesztese?

Figyelt kérdés
Mik voltak a tunetek?voltak e egyaltalan?Kicsit morbid kerdes es valoszinuleg nem is konnyu beszelni akinek volt de erdekelne megis.
2010. júl. 28. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy van-e vki akinek elhalt a babája 3 hónapos terhesen, vagy mi?

Ne haragudj, de nem nagyon érthető a kérdésed...:-(

Pontosítanád?

2010. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi,ugy ertem hogy mar 3 honapot meghaladva volt e veszitese valakinek spontan,vagy esetleg meghalt a magzat az anyaba es nem volt semmi elojele?
2010. júl. 28. 15:20
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Megkérdezhetem miért érdekel ez a kérdés?

Én kisbabát várok és nem hiszem, hogy ilyenről olvasni vagy beszélni túl jót tenne egy állapotos nőnek. Ha te is babát vársz és nincs komolyabb oka a kérdésnek akkor javaslom foglalkozz kellemesebb témával. Tudod a rosszat könnyű bevonzani.

2010. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van kevesebbet mozog a babam es ezert mar mindenb idiota gondolatom van,de igazabol lehet ha nem is akarom tudni mert akkor azon agyalnek.
2010. júl. 28. 15:38
 5/12 anonim ***** válasza:
3 hónapos babát nem is érezheted mozogni. Nyugodj meg, mert fogja ő még a gyomrodat, tüdődet nyomni, ha nagyobb lesz. Adj neki időt. És szeresd. Ott van ő, csak higyj benne, ahogy egy anya hisz a gyermekében. Ő is bizik benned.
2010. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Aha, már értem, te kis huncut, ilyenekkel akarod magad sokkolni???

Ne tedd, Nekem van ismim akivel ilyen történt, és Én akkor még közel s távol nem voltam terhes, de most szinte az Ő akkori története miatt végiggörcsöltem az egész terhességemet, hidd el, jobb, ha nem tudsz ilyenekről, amúgy semmi előjel nem volt neki.


Ha úgy érzed baj van, inkább menj le a védőnőhöz, vagy a kórházba 100x, de biztos nincs gond, ma nekem is nagyon keveset mozog, biztos front van. :-)


Üdv:

37 heteske

2010. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyukám mielőtt én születtem, elveszett egy babát, halva született, 9 hónapra. valami méhlepény rendellenesség volt. de ez majdnem 30 évvel ezelőtt volt, akkor még nem volt annyira fejlett a magzati diagnosztika, szóval ez ma már szerintem nem fenyeget.
2010. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,tudom hogy eltulzom de mar mindenfele gondolatok kavarognak bennem,amugy nem 3 honapos vagyok hanem 22 hetes es eddig jol es eroteljesen ereztem a mozgasat(ja es masodik terhesseg)es most kb 4 napja le van lassulva ugy erzem,azert neha erzem hogy mocorog csak zavar hogy nem olyan erosen es sokszor mint elotte.egy het mulva kell menjek dokihoz amugy meg nem erzem rosszul magam nem faj sehol es nem latok bajra utalo jeleket sem csak izgulok amiert nem virgonckodik a dragasagom:)
2010. júl. 28. 18:33
 9/12 anonim ***** válasza:
MENJ EL ORVOSHOZ!!!!!!!! EN FIGYELMEN KIVUL HAGYTAM A HASONLOKAT!!! NEM LETT JO VEGE!!!!
2010. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igyál egy kis colát...egyél csokit, attól nem tud aludni...és ugrálni fog
2010. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!