Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény tapadása a korábbi...

Méhlepény tapadása a korábbi császármetszési heg helyén?

Figyelt kérdés
Tegnap a 16.ik hét kezdetén kiderült, hogy túl lent tapadt a méhlepény, ezért sokat kell pihennem, az elején sokat véreztem is, de még nem tudtuk mitöl. Arra lennék kíváncsi, kinek hogy folytatódott a terhessége, voltak-e komplikációk ebböl adódóan vagy simán ment minden?

2020. júl. 11. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz időszaknak nézel elébe. Ha valóban betartod a szigorú fekvést, és tényleg csak wc-re mész ki, és nem takarítgatsz+főzőcskézel, hanem valóban fekszel, akkor van esélyed kihordani. Ez az amit nagyon nagyon komolyan kell venni, ha akarod a babát.
2020. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1+ Ha szerencsés vagy akkor feljebb fog kúszni a lepény, de végig veszélyeztetettnek fogsz minősülni.
2020. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

*az elején sokat véreztem is, de még nem tudtuk mitöl.


Csodálkozom, mert a dokik azonnal felismerik a haematomát. Haematoma okozza a vérzést. Ami akár az egész babát is le tudja lökni, ha olyan mértékű.

2020. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rendkivul veszelyes es ritka dolog. Sajnos tapasztalatom nincs, de emlekszek, h erre felhivtak a figyelmemet, h ez nagy baj. Tartsd be amit az orvos mond. Kitartast.
2020. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as. A hematoma teljesen más. Az elsö terhességemnél is volt az elején és most is. De az elsövel jó helyen volt a lepény. Most az a problémám, hogy a lepény túl lent tapadt.
2020. júl. 11. 15:26
 6/12 A kérdező kommentje:
1-es igyekszem betartani amennyire tudom, de egy 2éves mellett nemigazán könnyü. Remélem idövel jobb helyre kerül a lepény.
2020. júl. 11. 15:31
 7/12 anonim ***** válasza:

6 Akkor a férjed, vagy anyukád, vagy anyósod vigyázzon a gyerekre.


Nekem szerencsém volt, mert akkor mikor ez volt mint nálad most, akkor a férjem munkanélkülivé vált, én meg az ágyból tudtam dolgozni. A férjem látta el a két pici gyereket, akik akkor már megvoltak.Mert nekünk senki más nem segített. Illetve egyszer a szomszéd elvitte a férjemet a legnagyobb gyerekkel a fülészetre, és kellett a kocsi, mivel volt jogsija,de nem vezetett és én vezettem.


Tudom mi a haematóma, és tudom milyen a lepény a méhszájon. Ha jól emlékszem a 11.hét előtti vézések 90%-a vezethető haematómára vissza, utána már a lepénnyel vannak kapcsolatban a vérzések.

2020. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7+ Mindkettő fajta vérzésem volt-innen tudom.
2020. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Haematoma okozza a vérzést.


Hülyeség. A haemtaoma maga egy vérömleny. Az valamitől keletkezik, a kérdés, mitől. Azért a vérzés, mert ürül a haematoma.

2020. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy volt a második terhességemnél, hogy a hegre tapadt és kicsit a méhszájra lógott.

Az orvos annyit mondott, hogy reménykedjünk, hogy odébb kúszik, ahogy nő a méhem.

Mondta, hogy ne izguljak, neki lesz nehezebb szülésnél. Mondjuk én nem véreztem és szerencsére jó helyre került a végére.

2020. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!