Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hormonális változás és csak...

Hormonális változás és csak pillanatnyi vagy marad? Bocsi hosszú lesz Minden választ köszönök

Figyelt kérdés

2.terhességem most kezdődött, még ma van a nemvárt napja. Amikor rendesen megvolt a ciklusom mindig mielőtt megjött, előtte nap kb mindenen elsírtam magam éreztem hogy csak a hormonok. Sem depressziós semmi nem vagyok minden rendben imádom az életemet. Most, hogy terhes lettem ismét nemvárt napja van nagyon negatív és depressziós mindenen bőgős hangulatom van. Ez megijeszt, remélem csak egyszeri alkalom. Bocsi hogy hosszú lett

Akinek van hasanló tapasztalata kérkel leírnátok és, hogy előjött e még máskor is, kellett e kezelni?



2020. aug. 13. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek szerint most derült ki, higy terhes vagy. Akár tervezett baba, akár nem, akkor is ez egy nagyon nagy dolog, amit fel kell dolgozni. Természetes, hogy feszült vagy, hiszen ilyenkor dolgozik az emberben az öröm, a félelem, az aggódás.... Pár nap és lenyugszol :)

Boldog babavárást

2020. aug. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!