Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhesen 10mm-es...

6hetes terhesen 10mm-es petezsak látszik, akkor 7hetesen már kell látszódjon a magzat igaz?

Figyelt kérdés
Multheten voltam 6hetes, 1napos terhes. Most szerdán kereken 7hetesen megyek vissza az orvoshoz. Remélem már fog latszodni a babám.
2020. szept. 14. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én tényleg a legjobbakat kívánom Neked, szívből! De a tünetek semmit sem jelentenek, nővéremnek is volt “üres petezsák” tünetekkel, sajnos az nem végződött jól! Viszont utána azonnal terhes lett ismét, már 5 éves nagyfiú 🥰
2020. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem, hogy nem jelentenek semmit, viszont nekem sok remény ad. És úgy érzem hogy nagyon bíznom kell a babamban. Mert itt van csak picike meg. De jovoheten úgyis fogom látni, csak biztosan az apukajara fog hasonlítani és már most rám ijeszt 😂😂😂😂
2020. szept. 18. 13:37
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha esetleg olvassa ezt meg valaki, elvileg menzesz szerint 8 héten mentem orvoshoz, és 5mm a babám és szívcsopulzalas látható volt. Valószínű, hogy később fogant, mert a doki szerint, 6-7hetes vagyok. Jövő héten megyek újra. Most már boldog vagyok.
2020. szept. 24. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!