Folyamatos felelem?

Figyelt kérdés
A terhesseg elejen vagyok. 1 het mulva megyek orvoshoz, de mar kb ugy erzem bekattanok addig. Folyamatosan az jar a fejemben, mi van ha nem lesz a babanak szivhangja. Nem merem beleelni magam a terhessegbe, mert nagyon felek, hogy elveszitem. Ha valaki esetleg gratulal a csaladban, egybol mondom neki, hogy csak halkan gratulaljon, mert meg barmi lehet. Egy baratnom is most varandos, o nagyon nyugodt, kiegyensulyozott. Azt mondja egyszeruen erzi, hogy minden rendben van. Normalis nalam ez az erzes? Enyhulni fog ha az elso ultrahangos vizsgalaton mindent rendben talalnak, vagy vegig fogom gorcsolni az egesz terhessegemet?
2020. okt. 6. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Én hasonlóan voltam radasul nálunk az első uh 12 hetesen volt. Egyszerűen szét izgultam magam , elmentem egy korai scanra ahol minden rendben volt hála istennek. A vizsgálatok után megnyugodtam ugyan, de alapvetően én is eléggé aggódós vagyok. Már a terhesség végén járok , enyhült az érzés de azért nem sikerült teljesen megnyugodni.
2020. okt. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok , azt elfelejtettem, hogy itt ahol én élek , sokkal kevesebb a vizsgálat mint otthon, szóval ez is csak ront a helyzeten. Egy jó tanács , az első hetekben ne olvass sok gyakorikerdeseket , mert csak rosszabb lesz a helyzet.

Kitartás , minden rendben lesz !

2020. okt. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanìgy voltam. Nekem volt vetélésem és ezért is izgultam.

Végigaggódtam a 9hónapot. A dokim szerencsére mindig elérhető volt, meg tudott nyugtatni (azért nem zaklattam sokszor:)

Mindig az adott hét végét tűztem ki célnak, hogy csak az legyen meg, meg az aktuális vizsgálatokat.

Erre még rájött a tavaszi koronavírus berobbanása.

Szóval bevallom, én számoltam vissza a napokat a végén már. Minden rendben volt végül, nem kellett volna aggódni annyit.


Szerintem próbálj már most pozitívan hozzáállni. Vagy beszélgess sorstársakkal, barátnőkkel stb..Ne járj úgy, mint én, mert én tényleg mindennap izgultam vlmi miatt és nem volt jó..

2020. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első, véletlenül nem Angliában vagy? Ott van a terhesség alatt összesen 2 uh.

Én ott kezdtem a terhességemet, 12. héten volt az első addig azt se tudtam, hogy él vagy nem. Izgultam persze, de sokkal inkább türelmetlenebb voltam, annyira vártam. Szívhangfigyelőt se vettem. Minek? Ha neadjisten nincs úgyse tudom már mit tenni. Magamat meg nem akartam idegesíteni azzal, hogy állandóan keresem, ha meg nem találom akkor szívbajt kapok.

Én is bíztam és éreztem, hogy nem lesz baj, hogy minden rendben van és így is volt.

2020. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így voltam, teljesen bekattantam, hetente menten volna ultrahangra szívem szerint. Most a 16.héten vettem egy szívhangfigyelőt és megszűnt minden szorongásom 🥰

2020. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is így voltam 😃 még most is nagyon féltem a picurt, 19 hetes vagyok. Szerintem ez így lesz amíg világra nem jönnek, aztán utána jön a másfajta aggódás. 😃Boldog babavárást☺️
2020. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!