Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ennyire aggodik vagy...

Más is ennyire aggodik vagy csak én? Ha elkezd fájni a hasam vagy a gyomrom én egyböl megijedek nehogy valami baja legyen a babának! Normális ez az aggodás? Vagy ennyire nem kell mindenre oda figyelni? 14 hetes kismama vagyok!

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szio!!ezek teljesen természetes reakciok,mi már csak ilyenek vagyunk aggodo szülők........

én 19hetes vok,s nekem is vannak ilyen napjaim,már nemdolgozom,s amennyit tudok pihenek,olyankor nemis ér rá fájdogálni a pocim,deha a városban "sokat"sétálok-intézem a dolgom,akkor ha hazaérek nekem is lekezd fájni a pocim,s ha esetleg valamiböl jollakottam pihegek,akkor a gyomrom elkezd fájni,de ezekböl a babo mitsem érez,ö ot bennt teljes biztonságban van,ne aggodj :-)))))

csak pihenj minél többet!!!!!!!!!!üdv 19heteske

2008. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 14 hetes vagyok, és hasonló gondolatok járnak a fejemben.

Ha egy kicsit görcsölök, már rögtön arra gondolok, hogy biztosan valami baj van. Az uh előtt pedig annyira bestresszelek, hogy egy kivülálló talán már őrűltnek tart.

Legsziveseben minden szúrásnál és keményedésnél rohannék az orvoshoz, de szerencsére ilyenkor a férjem jobb belátásra bír :-)

2008. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!