Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel töltitek otthon a...

Mivel töltitek otthon a napjaitokat az utolsó hónapban?

Figyelt kérdés

Utolsó hónapba érkeztem és már a második hetet töltöm itthon. Távol a csalad csak a párom meg én vagyunk. Barátaink sme átugrok hozzájuk távolságban. Elöször tök örültem hogy végre van mindenre idöm és nem kell dolgozni menni. Elkezdtem mindenfélét sütni fözni, kitakarítottam mindent. Késsza baba szoba, rengeteget dolgoztam rajta, már csak a ruhák kimosása lenne, de még nincs meg minden és addig úgy gondoltam nem kezdem el.

Rettentöen unatkozom. Már 2 napja nem fözök mert annyi kaja van lefözve hogy soha nem fogy el. Már minden könyvemet kiolvastam, és iszonyatosan unatkozom.


Ti mit csináltok otthon?


A következö hogy a baba képeslapokat elkészíteme de az is max egy nap munka. Közben meg iszonyatosan unatkozom és még egy hónap itthon.


2010. aug. 11. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:

készits valami szépet az ajtóra ha kedveled az ilyet mondjuk gólya egy kék/r. szin puttonnylal a csörében amibe majd beleirhatod az adatokat


a babaszoba ajtajára dekorgumiból kivághatod a nevét azt is lehet festeni vagy csak sima kartonból


aztán ez:

[link]

[link]


ilyesmik...

vagy csak tarts velünk a terhességről biztos sokat tudzs már...


én nem tudok mesélni mert kórházban töltöttem az utolsó 3 hetet és kinomban falvédőt himeztem

2010. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A babaszoba telejesen késsz van. Múlt héten napokon keresztül festettem a falakra a képeket, elötte már elkészítettem a varrot díszeket meg a többit. Nagyon szép lett ezen már nem akarok változtani vag ilyeneket csinálni.


Egyszerüen itt ülök egész nap a gép elött és már a neten sm tudom mit nézegessek. Kezdek befordulni.

A tv-ben semmi jó, néha rendelek egy filmet, de az is hosszútávon uncsi.


Igazából arra lennék kiváncsi más mit csinál? Olvas? Tv-t néz? Ül a gép elött?

2010. aug. 11. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
nyelvtanulás esetleg? gyöngyfűzés? bibliaolvasás? én ezeket tervezem. nem csak a babvárós pár hónapra, hanem a gyed-en lévős időszakra is. persze ha az embernek nincs hozzá kedve, akkor ezekbe is bele lehet unni
2010. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

értem.

biztonsan nagyon szép lett a kicsi szobája


babareceptek?

nézegess és ha gondolod ird ki őket egy füzetbe keress esetleg letölthető babás szakácskönyveket.


még a net a legjobb tegyél be közben zenét vagy hallgass hangoskönyvet.

2010. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én olvasok, tv-t nézek, ülök a gép előtt, ha hűvösebb van sétálok barátnőmmel vagy anyummal, kikísérem a húgom lovagolni, de java részt mostanában én is unatkozom. A párom korán megy dolgozni és este 6 mire hazaér. A baba dolgai közül már csak a sterilizálás van. A múlthéten pl sok helyre kellett szaladgálnom: vérvétel, uh, nst, vérvétel eredmény, doki, ezeket elosztottam így egy nap kivételével minden nap mentem valahova. Lassan telik ez a kb 2hét:)

37+5hkm

2010. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó 2 hétben egész nap csavarogtam, tesco, auchan, bababoltok....
2010. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lesz ez még rosszabb is...MENJ amég teheted!Bárhova!
2010. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az is biztos baj hogy külföldön élek és tök egyedül vagyunk. Még párom családja is 500 km.

Hétvégéken vásárolgatunk mindig, meg online is ezer dolgot rendelgetek.


Nyelvtanulás nem célom 3 nyelven beszélek ez egyenlöre elég.


Receptesdi jó ötlet, ma össze szedem az összes szanaszét heverö recepetemet és egy füzetbe össze írom.


Nekem itt az orvos egy helyen van így ott 2 hetente mindent megcsinálnak.


De azért jó hallani hogy más is uncsizik.


Ha lenne kocsim (ami már 1 hónapja a szerelönél) akkor most elmennék szögeket venni, d eígy a páromra vagyok utalva akinek itt áll a vadi új autója de olyan nagy hogy az én kicsi autómba is nehezen fordulok hátra, nem most fogom neki össze törni inkább.

2010. aug. 11. 11:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én világéletemben lusta voltam hozzá, hogy a fényképeket(még van közte gimis, edzőtáboros, családi...)rendesen albumba rakjam. Mintha csak sejtettem volna, hogy majd állapotosan a 40 fokban nem bÍrok menni sehova:). Ha meg digitális képeitek vannak, ideális az időpont a válogatásra:), ne adj Isten nyomtatásra- albumozásra.

2010. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezzel most nekem is jó ötletet adtál. meg lesz még munka a régi képek digitalizálásával is. (nagyszülők, dédszülők képei)
2010. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!