Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik otthon vagytok....

Kismamák, akik otthon vagytok. Mivel töltitek a napjaitokat?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok. Ettől a héttől nem dolgozom. Mivel töltsem el a napjaimat, hogy ne unjam halálra magam?
2011. márc. 7. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:

scrapbook


21 hetes kismama.

2011. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Babaszoba berendezése, babaholmik mosása, vasalása... Kórházi lista összeállítása, átnézni, hogy mi kell bele, mit kell megvenned stb.

Rendbe teszem az iratos szekrényünket, a saját ruháinkat is átválogatom, szanálok. Takarítgatok, főzök, ha jó idő lenne, kicsit bogarásznék a kertben is.

Használd ki az idődet, merj kicsit lusta is lenni, nézd meg a kedvenc filmjeidet, sorozataidat, olvass, rejtvényezz...

Én még összehoztam egy-két hétvégét, amikor barátok jönnek, egy darabig úgyse tudunk majd teljes pletykanapot tartani. :)

Elhiszem, hogy nagy váltás a munka után "csak" otthon lenni, de én mindig találok magamnak valami elfoglaltságot, ha mást nem, egy délutáni szunya biztos jól esik... :)

2011. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én előre főztem a fagyasztóba, míg a kórházban leszünk, férjem finomakat ehessen :). Ezenkívül olvasás, pihi (utána nem lesz egyáltalán időd ilyesmire), nagytakarítás, varrás stb.
2011. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem leszek nagyon segítségedre. 34 hetes vagyok, van egy 31 és egy 17 hónapos gyerekem, akik délelőtt bölcsisek. Délelőtt megcsinálok minden házimunkát, délben rohanok a bölcsibe értük, délután már csak velük foglalkozom. Míg alszanak pihenés képen netezek, tévézek.
2011. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sajnos végig itthon voltam, gondolhatod, mennyire várom a végét. :) Végignéztem a kedvenc sorozataim, nagyon cipekedni nem akartam, úgyhogy minden nap megyek boltba, és ez egyre lassabb tevékenység. Online játszom (farmerama), takarítgatok, estére vacsit főzök apának, és akkor elmegy még egy nap. Tudom, később majd visszasírom ezeket a napokat, de én sose tudtam megmaradni egyhelyben, úgyhogy már nagyon rosszul érzem így magam.

39 hetes kismama

2011. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is otthon voltam végig. Napi teendők, takarítás, főzés, bevásárlás, stb. Illetve, lustálkodás, tv-nézés, olvasás. Nem bántam meg, hogy lustálkodtam egy picit, mert a szülés óta nincs egy szabad percem sem:))

Illetve, jól át kell gondolni, mit veszel, mert én rengeteget vásároltam, sok felesleges dolgot. És most nem tudok kimozdulni, a férjem meg mindig nem azt hozza, amit kérek:)

2011. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 20. héttől vagyok itthon, most 27+4 hetes vagyok. Hajnalban kelek, készítek a páromnak kaját, amit visz magával, utána még egy kicsit alszok. 9 fele felkelek, netezek, rendet rakok, lerendezem a kutyát, kb 12 re ezekkel készen vagyok. Főzni délután szoktam, hogy mindig friss vacsora legyen a párom előtt. Közbe vagy szundizok, vagy találok valami olyan pakolni valót, amire eddig nem volt időm, pl a szekrényeket rendbe rakni, és azt csinálom. Vásárolni ritkán megyek, főleg, hogy egyre nehezebb ez a procedúra. Általában hétvégén megyünk el vásárolni, akkor mindent megveszek 1 hétre előre. +még a bababoltok oldalait böngészem, hogy mikor milyen akciók vannak, mit érdemes megvenni.
2011. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy úgysem sokszor lesz ennyi időd, gondold át, hogy mit szeretsz csinálni, most még megteheted. Lehet tanfolyamra járni, kismamajógára, úszni, barátnőkhöz, babaruhákat előkészííteni, nagytakarítást csinálni, mindenfélét főzni olvasni, vásárolgatni stb.
2011. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
PIHENÉSSEL! Amíg lehet! És szoktasd magad a nyugalomhoz a pörgős hétköznapok után,mert babával otthon sokszor érezheted magad elszigeteltnek!
2011. márc. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!