Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szélesedik a csípö? Lehet,...

Szélesedik a csípö? Lehet, hogy csak az én tudásom hiányos ezen a téren, de lehetséges az, hogy "már most" szélesedik a csípöm?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok és azt vettem észre,hogy a régi nadrágjaim csípön feszülnek már/a combomon jó/.Vagy a fenekem nött ennyit?Szemmel -még-nem lehet észrevenni a hízást.
2008. dec. 1. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 9 hetes vagyok és nekem már most szélesedik, bár én a 3. babámat várom.


Ja és GRATULÁLOK!!

2008. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hú,köszönöm szépen!

Furcsa volt,na jó,kicsit meg is ijedtem..Mit szépítsem,kicsit félek,hogy mennyire fog átalakulni a testem,szülés után milyen lesz.Természetesen a Baba az elsö!A növekvö poakomra nagyon büszke vagyok,már alig vártam,hogy "látványos" legyen! :)

Szülés után "visszaáll" a csípö?Szeretnék szép anyukája lenni a Picinek :)

2008. dec. 1. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is érzem, hogy szélesedik a csípőm, sajnos néha fáj is picit. Nem híztam a fenekemre, se a combomra, de mégse jönnek rám fel úgy a régi gatyáim, ahogy terhesség előtt.

Kb 2 hónapja érzem amúgy. Nem tudom, visszaáll-e eredeti méretre, de végülis tényleg nem az a lényeg.

Üdv, 39h.

2008. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első trimeszter után már búcsút mondtam a nadrágjaimnak, de olyannyira, hogy két számmal kellett nagyobbat vennem, mert annyira kiszélesedett a csípőm! Nem hiszem, ha nem látom!

Ezzel jár! :)

Minden jót!

37 hetes kismama

2008. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szió!

Az én csípőm is szélesedett, de szerencsére szülés után néhány héttel minden visszaállt a régi kerékvágásba. SŐT! Talán még kicsit keseknyebb is lett.

Boldog babavárást!!!

Zita

2008. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szülés után visszaáll az eredeti méretére. Tévhit, hogy mivel a csontok tágulnak, nem tud visszaállni. Vissza fog, tapasztalatból mondom. :)
2008. dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Nektek!

Bolodg babázást Mindenkinek! :)

2008. dec. 2. 11:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Az en csipom is jol kiszelesedett, igaz eddig sem volt keskeny. 26 hetes terhes vagy, ez normalis. En 26 hetesen mar tobb, mint 10 kilot szedtem fel. Te?

Ne izgulj, minden a regi lesz a szules utan!

2008. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!