Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hugyúti és hüvelyi fertőzést...

Hugyúti és hüvelyi fertőzést kaptam, a nőgyógyász, Klion-D100 hüvelykúpot és Nitrofurantoin. Kicsit félek az antibiotikumtól, féltem a babámat. Kapott már már más is ilyen gyógyzsereket, hamar kijavultatok a gyulladásból?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia én kaptam igaz a terheségem végefelé 36. héten a babámnak semmi baja .
2008. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2008. dec. 3. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kaptam, mert folyásom volt! de nem viszketet és szaga se volt!

Én Pimafucint kaptam, ez is antibiotikum! 3 db van benne.

Kiváncsi vagyok milyen lesz utána... :D


Amúgy az volt erre ráírva, hogy terhesek is használhatják, mert nem szívódik fel a nem tom hol....:D



Ne aggódj! Inkább kezeljenek, mint hogy azért legyen baj, hogy nem kezeltek!

28 heteske

2008. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is ugyanezekre kaptam Antibiotikumot és Klion D-100-at. Ne izgulj, a doki tudja mit szabad felírni kismamáknak. Nem mindegyik antibiotikum jut el a babáig. Viszont egy jó tanács: ne ijedj meg, ha a kúp használata közben rózsaszínes folyásod lesz. Nekem az volt és nem kicsit pánikoltam be, kórházba is voltam. Mint utólag kiderült, csak a kúptól van, mert kimarhatja a nyálkahártyát. Szóval nyugi, nem lesz ezektől semmi baja a babának!

Boldog babavárást!!

25 hetes kismami

2008. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak üzenem, köszi, hogy leítrad a tapasztalatodat, ugyanis a klion engem is ugyanúgy iritál, de akkor nem pánikolok. (24 hetes kismama)

Boldog babavárást neked!

2008. dec. 4. 08:18
 6/6 anonim válasza:
antibiotikumot semmi esetre se szedjél, különösen annak árt aki "pocakos", amugy nem is nagyon használ. mindenkinek ajánlom gombás-virusos-baktériumos fertőzésekre az ezüstkolloidot. maximális és gyors hatás -- tapasztalatból mondom, egy éve használom.
2009. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!