Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Sokat idegeskedek,...

Kismamik! Sokat idegeskedek, szinte minden nap a párom miatt. Nem túl megértő amióta kismama vagyok. Lehet baja a babának? 16 heteske

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az idegeskedéstől magától nem de nem érdemes.

túl szép időszak ez ahhoz hogy végig rágódj meg idegeskedj.


miért nem megértő?

kevés neki a szex, nem tetszik valami?


kicsit bővebben.........

2010. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi az,hogy nem túl megértő? Nem kell hisztizni,a terhesség természetes állapot! Én mindhárom terhességem alatt végig dolgoztam a munkahelyemen,elláttam otthon a háztartást,és nem vártam el,hogy a férjem körülugráljon!
2010. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves második!Nem szokásom a hiszti nem vagyok egy olyan típusú nő.Én sajnos nem tudok az elejétől dolgozni nem mindenki olyan szerencsés mint te!Veszélyeztetett terhes vagyok!

Kedves első válaszoló!Igazából mind a ketten terveztük ezt a babát és vártuk,de amióta az áldott állapotban vagyok megváltozott a párom,olyan mintha benne nem tudatosulna,hogy babát várok,kevesebb figyelmet fordít rám egyre később jár haza ha a bébiről beszélek neki,hogy megmozdult ilyesmi nem látom rajta az érdeklődét,válaszra se méltat.Előtte teljesen más volt a kapcsolatunk,de ezt szerintem egy ember érzi ha terhes ha nem.Nem tudom mit kéne tennem,hogy olyan legyen minden mint rég?!Lehet megijedt a felelősségtudattól,nem tudom mi a baj.

2010. aug. 19. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:

A pasik később veszik tudomásul hogy apák lesznek! Valaki csak szülés után!

Beszélj vele, és mond el neki te is érzékenyebb vagy a kelleténél (a hormonok miatt) és legyen türelemmel, de értse meg azt hogy több odafigyelés kell egy kismamának mint amugy...! ÉS ezt értse meg!


Az én párom is amugy ilyen...! Ő már kezd belerázódni! Ha látom hogy rossz napja van akkor én kényesztetem, de ha látom hogy minden oké, akkor meg én kérem magamnak a törődést!


AMugy képzeld csak el micsoda felelősség van rajta...Ugy kell dolgoznia hogy minden meglegyen, hogy fel tudjatok neveleni egy kis csöpp emberkét! Egy kicsit képzeld magad az ő helyzetébe! Én már megtettem és teljesen másképp nézek a páromra!!


Kitartást

Üdv 32 hetes pocis

2010. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Huu masodik valaszolo, igy lattatlanban ennyire modortalanul velemenyt nyilvanitani nem vall okos dontesre! Nem tudom mennyire vigasztal teged, hogy en veselyeztetett terheskent napi 10 orat dolgozom - most szabin vagyok ezert tudok itt lenni - nem ulomunkat vegzek. Igaz, nekunk meg csak az elso jon, de azert nekem van egy draga segitom egy jo masfel eve aki eljon es kitakaritja a lakasunkat es ki is mos ha szukseges heti egyszer.

Igenis minden Kismamanak kijar a szeretet! Igenis, meg kellene erteni hogy mas allapotban vagyunk. Ami nem tart orokke, de most nem konnyu nekunk. Miert faj ez?

A kerdezo egylatalan nem hisztizett itt vagy ilyesmi.

a hormonok meg nem viccelnek es mindenki MAS. En pl. 30 hetes vagyok de ma reggel is hanytam.

A ferjem viszont ha hazaer az elso neki az, hogy megolel es megszeretget. Varja a Kicsit ugy ahogy en es nagyon buszke ram. Pedig o is sokat dolgozik es nem oltony-nyakkendo komboban tolti a napjait...Nem nevet ki ha elbogom magam total idiota helyzetekben - tegnap egy siro ujszulott latvanya - es tudja szuksegem van arra, hogy megertsen. Megha nem is ert, legalabb ugy csinal!

En azt mondom, beszelj a ferjeddel. Mondd el neki amit erzel. Hogy szukseged van tobb torodesre. Remelem megerti!

2010. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!