Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok és...

31 hetes kismama vagyok és elég sűrűn visszatérő hüvelyi gombám, gyulladásom van, a dokim szerint ez normális terhesség alatt. Nem árt a babának sűrű hüvelykúpos kezelés? Eljut hozzá a hatóanyag?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg a belső méhszájad zárt addig nem jut el a babához,nekem is végig volt és most van egy gyönyörű egészséges kiscsajszim!!ne aggódj,minden renben lessz!Üdv!
2010. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt nem tudom h most zárt-e,két hete az volt...

ha kinyílt akkor veszélyesebb?

ha zárt,fel tud szállni a fertőzés?

2010. aug. 21. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kórházban is voltam én is nagyon megilyedtem de a dokim és a kórházban is azt mondták hogy a babának nem árt és szinte minden kismamának van.
2010. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kúpot a doki írja fel gondolom, ezért ne aggódj, ha veszélyes lenne a babádra, tuti nem adná!!! Próbálj meg cickafarkos erős forrázatot készíteni és azzal végezz külső lemosást az intim területeket! És esetleg próbáld ki az anionos tisztasági betétet!!! A DM-ben is lehet kapni, olyan 720 Ft kb. egy csomag és 20 db van benne!!! Nekem - ha érzem, hogy kezdődne vmi viszketés, vagy felfázás szerű érzésem van - elkezdem használni és max két nap után totál tünetmentes vagyok!!!! Nincs sok veszíteni valód, próbáld ki, remélem tudtam segíteni!!!

Boldog babavárást!!!!


Üdv. 18+5 hetes kismami

2010. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már próbáltam,nem használ,csak a kúp,de az is egy ideig
2010. aug. 21. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Első terhességnél én is állandóan gombás voltam, szerintem vagy 6 csomag canestent használtam el + amiket a doki felírt. A babám teljesen egészségesen született, bár az utolsó hónapban már szerencsére nem volt problémám.
2010. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!