Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetesen terhességi csíkok,...

18hetesen terhességi csíkok, nektek is ennyi idősen előjöttek? És miért van sokkal több a bal felén?

Figyelt kérdés
Nem zavar!!!A lényeg hogy egészséges legyen a pici, még csak 18hetes vagyok, és tele van a pocim csíkkal:)
2010. aug. 26. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nem jött elő, ami nem jelenti azt, hogy később nem fog. ilyen a bőrszöveted, genetika.
2010. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 hetesen kezdtem csíkosodni :D Barátnőm most 33 hetes de egy csíkja nincs a hasán, 1-2 van neki az is a combján. Teljesen egyénfüggő. Arra meg hogy a bal oldalt több van nem nagyon tudok érdemleges választ adni. Lehet azon az oldalon gyengébb a bőröd?...

2010. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj BABE Stria elleni krémet......nagyon jó rá. Nem olcsó kb. 4000 forint körül van de legalább ha vége az áldott állapotnak nem kell a bőröd miatt rosszul érezned magad.
2010. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!