Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hetes a pocaklakóm....

32. hetes a pocaklakóm. Furcsa tüneteim vannak az utóbbi időben. Ezek utalhatnak koraszülésre? Nagyon viszket az egész testem, szörnyen fáj a szeméremcsontom, mintha tágulnék, a pocakom is nagyon lennt van.

Figyelt kérdés

Ráadásul a baba farfekvéses. A méretek alapján 2 héttel többre becsülte a korát a 4D UH. Tehát, lehet, hogy már 34. hétnél tartunk...

A hétvégén el kellene utaznom 200 km-re. Nem tudom merjek-e, mert félek, mi lesz ha beindul a szülés. Van fogadott dokim, akivel megbeszéltük, hogy levetetjük a köldökzsinórvért. ...és mi van ha távol vagyunk és akció lesz????


2008. dec. 8. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

a viszketés szerintem nem a szülés jele,inkább valamelyik terhességi hormon okozhatja. A szeméremcsont azt jelzi,hogy tágul a medencéd,készül a tested a szülésre,de ettől nem biztos,hogy már most beindul,lehet,hogy 1-2 hét múlva, de z is lehet,hogy csak a 40.héten. A lent levő has - nekem végig lent volt...

Hát,ettől függetlenül,ha úgy érzed,hogy szülhetsz szerintem ne indulj el, az utazástól,stressztől is beindulhat szerintem,bár ezzel sokan nem értenek egyet.

2008. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akármerre jársz a 36. hét előtt jobb lenne nem megszülni, mert a tüdő és a retina éretlen lehet a magzatnál.

Ezek a tünetek pedig normálisak, nekem is volt és még van is A 40. héten vagyok teljesen zárva!

A csontjaid tágulnak maximum. A viszketés pedig azért van , mert a bőrödből most elillan a víz, vagy kipisiled, vagy a magzathoz megy, vagy leizzadsz mint egy ló.

Én olajos fürdőt vettem rossmannos babaolajjal az segített, de csak langyosan.

Ha nincs keményedés, derékfájás, mensifájás, akkor nem hinném, hogy gond lenne, nekem ilyenek volta, akkor kórházba mentem, de szépen sikerült visszatartani .

Egyébként azt javaslom, hogy menj a fogadott dokidhoz a héten, vagy ha nincs idő akkor ambulancia, ott szólj, hogy ez a fájdalom van, de ha szt mondják nincs gond, akkor mehetsz utazni.

Ha viszont pihenni kell akkor ne menj sehova.

Üdv!

2008. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A köldökzsinorvér levételével kapcsolatosan szeretném tanácsolni, hogy a csomagot, amit kaptál mindenképpen vidd azért magaddal, ha mégis úgy döntesz, hogy elutazol. Azt akármelyik kórházban is kerül sor a szülésre, a szülésznők meg fogják csinálni.
2008. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!