Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30.hét feletti kismamák, hogy...

30.hét feletti kismamák, hogy bírjátok a meleget?

Figyelt kérdés
Én tegnap előtt meg tegnap este is többször keményedtem. Első babámnál nem is tudtam mi az, ott egyáltalán nem volt. Gondolom ez a nagy meleg is. 32+4hetes

2021. júl. 27. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól, ilyesmi problémám nincs. Kifejezetten szeretem a meleget. :) Engem inkább a rengeteg gyomorsav kínoz illetve az, hogy nagyon fent van a babám és nyomja az összes belső szervemet.
2021. júl. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én sz.arul. :( A legnagyobb bajom a vizesedés és hogy nem kapok levegőt. Meg hogy még klímás szobában is néha ver a víz, mintha maratont futottam volna. Már nagyon várom a végét. Első babám, 34+4 hetes vagyok.
2021. júl. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én hihetetlenül sz.rul 🙄 vizesedés, gyomorsav nálam is plusz a meleg. Jósló fájásaim vannak szombat óta 😅 igazából nagyon ki sem mozdulok a hűvös szobából csak ha már muszáj 😅

37.hetet töltöm holnap egyébként és első baba😅 kitartás nektek 🙂

2021. júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem túl jól. Van egy 16 honaposom, vele egész nap kint kell szaladgalni😁

A vizesedes most kezd jelentkezni, várom a végét!

31 hkm

2021. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Életem legpokolibb nyara.


Bár nem csak a nyár, az egész terhesség az sajnos.

Az első 20 héten menni nem tudtam, úgy görcsöltem, fájt a derekam. 7x véreztem, random, ok nélkül.


Mire jól lettem, beütött a meleg. A vernyomásom a padló alatt, energiám totál semmi. Folyamat ver a víz. Rengeteget szédülök, folyamat ájulni akarok. Legszomjam van 30 fok felett.


Emellett lett egy jo kis ideg gyulladás a derekamba, ami hatására a jobb lábam folyamat zsibbad.


Van egy 2 évesünk, aki egy sajtkukac... szóval nyugalmam az semmi, annyit tudok pihenni, míg ő delben alszik 1 órát.


Hal isten nem vizesedek, a sav is csak ritkán vendég.

Ja és fiamnál azt sem tudtam, mi az a keményedés.. már tudom 🤷‍♀️

Illetve fiamnál mellső fali lepény volt, most a huginal hátsó. Sokkal intenzívebben élem meg a mozgásait, sokszor kegyetlenül fájnak.


Ha gáz, ha nem, én már úgy vagyok vele, a 36hetet várjuk ki, azt felőlem el is indulhat kifele 🙊


Ennyire még sosem vártam az őszt, mint most.


Papíron 30+2, méret szerint 30+6

2021. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most pár enyhébb nap, akkor igazából semmi problémám nem volt, csak annyi, hogy már kezdek türelmetlen lenni, a kezemben szererném végre tartani a kislányomat. Most, hogy megint ilyen meleg van, egész nap megy a ventilátor, amit persze a kisfiam egy csomószor lekapcsol.😅 De amúgy más bajom most sincs, pedig alapból sem szeretem a meleget.

(34+2 hkm)

2021. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok én baromi türelmetlen vagyok már. Nagyon nyomja magát lefelé...egyre többször úgy érzem magam mint amikor menstruálok. Jóslóim vannak szép számban meg keményedés de más tünetek nincsenek. Már nagyon mennék szülni😊 4. baba lesz amúgy. A lényeget is írjam jövő hétre vagyok kiírva😊

Könnyű szülést kívánok mindenkinek

Hné

2021. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!