Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy is van ez a szülésnél?...

Hogy is van ez a szülésnél? Elötte egy héttel bevonul az ember a kórházba, vagy csak akkor viszi a férje, mikor elfolyt a magzatviz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nicns semmi gond a terhességgel, a legtöbb helyen csak élésben a leendő apuka viszi be a kismamát.

Ha esetleg télen szülsz, messze laksz, nagy hó esett stb. akkor kérheted hogy előtte pár nappal had feküdj be

2010. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De hogy vonulunk be a kórházba ha csak nem muszály!!!!

Ha jönnek a fája´sok,vagy elfolyt a víz akkor.....

2010. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ahogy előttem írták. illetve, ha túlhordás van, akkor már be kell feküdni a kórházba.
2010. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod mikor van 1 héttel előtte. És az sem biztos, hogy úgy indul a szülés, hogy elfolyik a magzatvíz.

Nekem pl fájásokkal indult a szülésem, amikor már 1 órája 5 percesek voltak, akkor bementünk a kórházba.

Ha nincs probléma, nem kell előre befeküdni.

2010. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel soha nem lehet tudni előre, hogy pontosan mikor fogsz szülni, így nem lehet megmondani azt sem, hogy mikor van "szülés előtt 1 héttel". Hiszem a 37. hét utáűn bármikor beindulhat a szülés és ekkor a babák már érettek... Nekem pl. mind a 4 gyerekem a 38-39. héten születtek. Ha nincs semmi problémád, nem fenyeget hatalmas hó, nem fognak csak úgy befektetni, hiszen azzal, hogy fekszel az ágyon, kemény pénzekbe kerülsz a kórháznak, amit fölöslegesen semelyik biztosító, de az Egészségbiztosító főleg nem akar kifizetni (ha jól tudom, egy kórházi ágy naponta 30 ezer körül van!). Majd ha valóban beindul a vajúdás vagy elfolyik a víz, bőven elég lesz bemenni. Mentő csak akkor kell, ha vérzel vagy nem megoldható, hogy saját autóval menjetek.
2010. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!