Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki váratlanul...

Van itt olyan aki váratlanul lett terhes és nem volt kész az anyaságra, mégis megtartotta?

Figyelt kérdés

Hogy keszultetek fel lelkileg, mentálisan az anyaságra?


Én nekem egy röpke kapcsolatból lett baba...az én részemről komoly lett volna de a férfi nem gondolt komolyan semmit velem. A baba sem érdekli, tehát egyedül vagyunk. 16 hetes vagyok és foggalmam sincs hogyan készüljek fel lelkileg. Elvetetni nem akartam. Anyagilag neccesen, de valahogy megleszunk. Viszont a lelki oldalával nehezen baratkozom. Félek, ijesztő az egész, félek, hogy mindent el fogok rontani és nem leszek jó anya. Egyszerűen nagyon hirtelen jött ez az egész és csak telnek a hónapok, no a hasam és nem gyozok mentálisan tempót tartani vele, hogy kész legyek az erkezesere.


Van olyan aki átélte ezt? Hogy ment neki elfogadni a dolgot és felkészülni?


Örökbeadás eszembe jutott, de az csak B terv. Szeretném ha velem maradna és minden rendben lenne..😔


2021. okt. 19. 18:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy vagytok, mi lett veled meg a babával?

2023. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Szia!


Megtartottam, egyedul nevelem és 16-án lesz 1 éves. Nem konnyu, de megvagyunk es nem bánom a döntésem.

2023. ápr. 9. 09:55
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok kérdező! Sok boldogságot és nehézségek mentes életet! :)
2023. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon örülök. 🥰🙏

Sok kitartást kívánok!

2023. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!