Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy még mindig nem...

Normális, hogy még mindig nem magzati pózban van az 5 hónapos babám pocakban? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen lent helyezkedik el nyújtott lábbal, és ott rugdos. Császárom volt, ezért deformálódott a méhem a vágás miatt, de remélem majd felveszi a magzati pózt. Mindig egyenesen fekszik.
2010. szept. 3. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan nem értem,hogy ha valakit tényleg aggaszt egy ilyen kérdés,akkor miért nem az orvosától, védőnőjétől kérdezi meg... Na mindegy. Nincsen kötelező testhelyzet, úgy fekszik,ahogy akar, örülj neki,hogy van helye, ha meg rugdos is,akkor aktív, jól érzni magát. Szerintem. De ha tényleg bosszant a téma,akkor következő jelenéseden dokiknál kérdezz rá.
2010. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A dokinál rákérdeztem, de azt mondta majd felveszi a magzati pózt mert nem lesz helye. Csak a genetikus mondta, hogy deformált a méhem a császár miatt. Jöv héten megyek a genetikára mgeint. Tapasztalatokat vártam volna, hogyha esetleg szintén volt vkinél hasonló .
2010. szept. 3. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
14:25 nem értem ennek az oldalnak az a lényege hogy hogy kell oltogatni a másikat??????!!!!!!!!!! véletlenül te nem oltogattál a dohányzós kérdésben is.miért nem lehet normális válaszokat adni oltogatás nélkül! a kérdezönek szerintem ha baj lenne a dokid már biztosan mondta volna
2010. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!