Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen 19 hetesen a 4D ultraha...

Milyen 19 hetesen a 4D ultrahang, babamozi? Tapasztalatok!

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Még nem annyira husis a baba, nincs igazi baba formája, de már nagyon élvezhető a látvány. Mindent látni,még majdnem az egész teste belefért a képbe. Az én fiamat rögtön el is nevezték Ficánkának. Annyit mozgott. :)
2010. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ma délután megyünk:-) Remélem nekem is ficánkolni fog!!
2010. szept. 6. 11:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Akartam rakni képet, hogy hogy nézett ki, de nem működik a képfeltöltés. :( Na de ez már több mint 2 éve volt. :)
2010. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi is a 19. héten voltunk. Nagyon édes volt, csak soványka. Összességében mégis kifejezőbb volt ez a felvétel, mint a terhesség vége felé készített másik 4D-s filmecske.
2010. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél voltunk a 19.héten, és nagyon klassz volt!! Kis soványka babácska, de aranyos :)
2010. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is most voltunk, 19 hetesen. Nagy élmény volt, bár a kisasszony a magzatvizet módszeresen odébb kotorta, és bújt a hasamhoz, meg a méhlepényhez, így nem lettek annyira jók a képek. De hát hozott anyagból dolgoznak, így ez nem az uh-os hibája :)
2010. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
majd megirom,hogy milyen volt!! Nincs valami módszer,ami segit abban,h mozogjon akkor a baba?
2010. szept. 6. 13:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyél előtte 515 perccel csokit, meg igyál kólát :) De a vizsgálatot végzőnek is vannak trükkjei az ébresztéshez. Meg fel kell köhögésre is, stb.

Nekem a csoki kólával jött be nagyon.

Jó babamozizást!

2010. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi 5-15 perc :)
2010. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de röhögtem ezen az 515 percen :)


Nekem amúgy nem jött be a csoki-kóla, az én babáim ezektől mindig békésen aludtak :)

De nem ez az általános, úgyhogy mindenképpen próbáld ki!! :)

2010. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!