Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivel történt olyan, hogy...

Kivel történt olyan, hogy babás lett és az első hónapban mégis napokat barnázott, de nem jött meg rendesen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem ilyesmi történt, de a doki gyógyszert adott rá, s elmúlt a barnázás.
2010. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt,hívtam a dokit Rutascorbint ajánlott és sok pihit(hétvége volt)hétfőn mentem hozzá du.addig szinte el is múlt(3*2szedtem),persze kaptam még Duphastont(doki írta fel)ezt a 12.hétig szedtem.A kisfiam már 2 éves,most gyúrunk a tesóra(ez az első hónap)remélem most nem lesz gond.Sok pihi,és minél hamarabb irány a doki.

Üdv

2010. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hanyadik ciklusnapon kezdtetek el barnázni? Pont a nemvárt napján, vagy előtte? Mert én a 23. nap óta barnázok már 5 napja.
2010. szept. 7. 08:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt előtt egy nappal kezdtem el barnázni, meg a hasam is görcsölt,na gondoltam akkor megjön,de nem:),másnap csináltam tesztet és nagyon erős pozitív lett.Akkor nálad lehet,hogy más gond lesz.Mikorra nem várod?Szorítok,hogy baba legyen,de menj dokihoz,ha pozi a teszted.

üdv

2010. szept. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, már 4 napja picit barnázgatok, ma van a 28. napom.
2010. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag elöbb kiderült hogy terhes vagyok mert mensi elött 5 nappal + lett a tesztem, örültem nagyon mert volt egy missedem aztán elkezdtem barnázni ami tartott egy hétig. semmi gyógyszert nem kaptam söt a dokim meg se nézett mert azt mondta még fölösleges én is mondtam neki a gyógyszereket nekem azt mondta fölösleges mert mire adjon 4 hetesen.szerintem csinálj tesztet vagy menj dokihoz mert annak hogy barnázol lehet más oka is.
2010. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is ma vagyok a 28. napon és már 6. napja barnázok.

Mondtam én az orvosnak még múltkor, hogy mindig barnázok mensi előtt, de nem nagyon érdekelte.

2010. szept. 7. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:
én is barnáztam pár napig mindig a mensi előtt, az én dokim se foglalkozott vele. Mikor teherbe estem, az lett gyanús, hogy nem kezdtem el barnázni a szokásos 24.napon. Viszont miután kiderült hogy terhes vagyok, egy héttel utána barnázni kezdtem, és az első hónapban szinte végig meg is maradt. Nem tudták megmondani mitől. De aztán elmúlt, pihiztem,igyekeztem feküdni sokat. Azota már egy hónapos a kislányom :)
2010. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg a beágyazódás is barnázással járhat, és az a közepidőtől számított kb. egy hét.
2010. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!