Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek semmi esély rá,...

Szerintetek semmi esély rá, hogy a tejcukorérzékenységet ne örökölje a babánk? Én vagyok laktózérzékeny,14 évesen jött elő. Jövő héten megyek dokihoz akkor megkérdezem, de nagyon izgat.

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek az örökölt dolgok általában egy generációt kihagynak (van hogy kettőt is). Valószínű a babád nem lesz az de az unokádnak már több az esély.
2010. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia én is az vagyok sőt én tejallergiás és tojásallergiás vagyok, nem csak tejcukor!

Azt mondta a doki hogy ez nem törvényszerű hogy örökli, nekem pl. senki nincs a családba ilyen csak én!

28 hetes kismama

2010. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az aprómagvas gyümölcsökre és a tojásra vagyok allergiás és a fiam is az lett. (most 3,5 éves) Szerintem örökölhető.

2010. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok mindenre allergiás vagyok sajnos (többek között laktózintolleranciám is van), és sok orvost megjártam ezzel kapcsolatosan. Mindegyeik egyetértett abban, hogy örökölHETŐ, de nem feltétlen öröklődik.

A lányom 2 éves, a fiam 7 hós. Eddig egyiküknél sem jelentkezett semmiféle allergia vagy intolerancia.

2010. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tejcukor érzékeny vagyok--mindkét gyerekem örökölte :(

A fiam 11 a lányom 2 éves.

2010. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsánat az offért, de a 11.27-estől kérdezném, hogy milyen idős korukban derült ki a gyerekeknél a probléma?
2010. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam mert lehet hogy az én lányom is az, és ezért fáj a hasa minden szopi után. Én is az vagyok, férjem is, apám is és anyósom is tehát nagy rá az esély :(((

Öröklödik sajnos:(

22/L

2010. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!