Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viselitek/viseltétek az...

Hogy viselitek/viseltétek az utolsó hónapot?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 11:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerencsés voltam, semmiben nem korlátozott a hasam, az intimszőrzet kordában tartásán kívül. :) A szülés is teljesen észrevétlenül indult: kis vérzés jelezte, hogy elkezdett nyílni a méhszáj.
2022. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hogy viseled, a babával együtt az szülés előtti utolsó időket?
2022. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést, meglepően jól vagyok. Kb 2x kelek éjszaka pisilni, és van 2-3 kényelmes pozíció is alváshoz, amit tudok variálni, így általában jól ki tudom pihenni magam. Néha azért jól esik délután is szundítani egy kicsit. Napközben is elég aktív vagyok még, hétvégén nagyokat sétálunk a férjemmel, hétközben is minden házimunkát meg tudok csinálni, plusz előre főzök a fagyasztóba szülés utánra. Csak persze már minden lassabban és nehézkesebben megy, hamarabb fáradok. Különösen a derekam bírja a legkevesebbet, ha nagyon bepörgök és nem pihenek eleget napközben, akkor nagyon tud fájni már estére. A szelet nem szeretem, ilyenkor mindig sokat keményedik a hasam és az nagyon kellemetlen, szinte semmit sem tudok csinálni normálisan, mert sehogy sem kényelmes. Persze magnéziumot már nem szedhetek mert 37 hetes vagyok. A magzat nagyon aktív, kb 1-1,5 óránként viháncol nagyokat. Néha olyat tud rúgni hogy belesajdul az oldalam. De nem bánom, amíg mozog addig nagy baj nem lehet. A napjaim kedvenc része, amikor este alvás előtt a férjem simogatja és beszél hozzá, ő meg néha finoman visszabökdös.
2022. jan. 21. 11:02
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked, hogy aktív tudsz lenni :)

Nálam már betalált a folyton fekvés.

Tegnap elmentünk függönyt venni, de csak totyogni tudtam az autóig, mert nagyon nyomja a maszat a hólyagomat :D

Teljesen leállítottam az életemet, semmilyen program vagy kötelezettség nincs a vizsgálatokon kívül.

A kórházi bőrönd kézi hordozóját kell még átpakolnom h minden bent legyen aminek kéznél kell lennie, de már az is külön program :D

De mondjuk nem akkora baj, mert a babával úgyis teljes reset lesz az életem, most leépítem, szülés után pedig újra építem :)

2022. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld a frontot :D

Lehet csak mendemonda, de nekem frontra indult meg a szülés :)

Amúgy én fizikálisan nagyon komfortos voltam, nekem az első trimeszter volt a legnehezebb, felallni se tudtam és valamiért akkor fájt minden porcikám.


Az utolsó hetekben egyedül az volt nehéz, hogy nyàr közepe volt és hatalmas hőség. A következő babát biztos hogy úgy tervezzük, hogy a vége ne nyáron legyen!

2022. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne kínozd magad azzal, hogy nem szedsz magnéziumot, én az utolsó pillanatig szedtem nem csekély adagokat, mert a nőgyógyász és a szülésznő is azon a véleményen volt, hogy nincs annyi magnézium, ami fatális (vagy egyáltalán észrevehető) hatással lenne a szülésre. Változik a közfelfogás ebben, csak nehezen kopik ki a régi.
2022. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!