Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8nappal ezelőtt a kórházi...

8nappal ezelőtt a kórházi ügyeletre kellett bemennem, mert vérezni kezdtem. Ma megjött a kenetminta eredménye amit a nőgyógyász levett akkor vasárnap. Hogy lehetséges, hogy negatív lett, ha már hetek óta sokszor volt kellemetlen szagú folyásom?

Figyelt kérdés
Pedig én totál arra számítottam hogy vagy bakteriális, vagy gombás fertőzés, errefel nem találtak semmit, pedig akkor vizsgálat után is valami véres-sárgás valami volt alattam a papíron, amit a vizsgáló ágyra tesznek.... De most nem tudom, hogy ez sima rákszűrés volt-e, vagy rendesen a vérzés, ill. kellemetlen folyás miatt vették-e le a mintát, mert hogy én eredetileg a vérzéssel mentem be, de megemlítettem a folyást is....
2008. dec. 15. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
En a helyedben konzultalnek a nogyogyaszommal. Lehet, hogy valami mas vizsgalatot vegeztek el.
2008. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy ez nem Mo-on volt/van, itt nőgyógyászt szinte csak akkor látsz, ha szülsz, vagy ha a halálodon vagy.... Nekem is az ügyeletről kellett egyedül eltrappolnom a másik szárnyban levő sürgősségi nőgyógyászatra, na ott találkoztam életemben másodjára igazi nőgyógyásszal.


Mindegy, már csak 1 hetet kell kibírnom. Majd otthon a saját dokim megvizsgál. Otthon egyből megmondják a nődokik, ha vmi gyulladás van, mindenféle laborvizsgálat nélkül már a méhszájból, folyás milyenségéből. Úgy őszintén benne jobban bízok mint az itteniekben, ahol heteket kell várni egy vizeletminta, vagy vérvétel eredményére.... :(

2008. dec. 15. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi,de hol laksz te?
2008. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!