Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CNS kúp után PH helyreállító?

CNS kúp után PH helyreállító?

Figyelt kérdés
Tenyésztés negatív lett. Gyulladasos tüneteim voltak, doktornő szerint inkább bakterium mint gomba. Holnap hasznalom el a 10. Kúpot, utána a vagilact helyreallitot javasolta. A kérdésem az, hogy minden nap hasznalhatom vagy eleg 2-3 naponta? Elfelejtettem rakerdezni Illetve szeretnék majd egy std szűrést csinaltatni mert visszatero a panaszom, vegig kentem kupoztam eddig a terhessegem alatt es ujra elojott mindig a panasz. Mennyi idovel a kezeles utan érdemes levenni az std panelt? Koszonom ha segitesz tapasztalatokkal. 31 hetes vagyok.
2022. febr. 11. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem utána semmi helyreállító cuccot nem kellett használnom. Nekem is gyulladás volt, de se baktérium se gomba nem volt. CNS kúra óta teljesen panaszmentes vagyok.

Te korábban is használtad már ezt a kúpot? Ez egy elég erős gyógyszer, hátha rendbe tesz.

2022. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Soha nem használtam még, eddig Canesten kúpot, Macmirort, Genia kúpot használtam, legfeljebb 1 héttel a kúp után mindig visszajottek a tüneteim.

Korábban volt egy bakterialis vaginozisom az előző terhessegem alatt, lactofeelt irt fel a doki ránézésre, nem volt tenyesztes , ahogy elhasznaltam a kupot baj lett a babaval, a fertőzés felszallt es elveteltem 18. hetesen (szovettan igazolta a fertőzést, de nem derult ki milyen baci okozta).

2022. febr. 11. 09:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a lactofeel nem kup volt 😅
2022. febr. 11. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!