Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lepény széle és a méhszáj...

A lepény széle és a méhszáj között 0,5 cm a távolság. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok. Volt akinek fentebb csúszott? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2022. febr. 17. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sziia. Nekem ugyan nincs a méhszájhoz közel, de hètfőn voltunk Uh-n ès mélyen tapad az van a papíromra írva. Azt írták nekem itt a csajok hogy nagy valószínűséggel változik a helyzete és nem lesz semmi baj :) 16 hetes leszek holnap.
2022. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok esélyed van, hogy feljebb mennyen és ne okozzon bajt. Nálad sem lesz, baj.
2022. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közelebb volt, én vérezgettem is 15 és 22 hetes korom között. Semmi szex, pihenés, magnézium, ezt mondta az orvosom. Utâna feljebb ment és nem volt semmi gond. Már lassan 1,5 éves a kislányom.
2022. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 hetes vagyok,teljesen fedi a méhszájat.Eddig különösebb gondot nem jelentett(nem volt pecsételés sem).Tilos emelni(nem mindig sikerül betartanom) ill a házas élet.
2022. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Nekem teljesen mellette volt!

30. Hétre felkoltozott! 😇nyugi!

Nem lesz baj!

2022. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!