Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen tapadó lepény bajt jelent?

Mélyen tapadó lepény bajt jelent?

Figyelt kérdés
15+3 hetes vagyok ma voltunk UH-n a lepény hátsó falon mélyen tapad. Nem vérzek nem barnázok nem fàj a hasam semmi ilyesmi nincs amióta + lett a teszt. Nem fedi a méhszájat sem. Csak annyi van a papírra írva hogy mélyen tapad.

2022. febr. 14. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt, idővel változni fog a helyzete remélhetőleg, legalábbis az esetek többségében ez a tapasztalat :)

Nálam is változott és minden rendben volt.

Boldog babavárást! :)

2022. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19+2 hetesen mondták, hogy mellsőfali és nagyon közel van a méhszájhoz, de hozzátette az orvos, hogy ez legtöbbször feljebb csúszik az idő előrehaladtával. Eddig nem volt semmi problémám és már 27 hetes vagyok.
2022. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mellső fali van, szintén közel a méhszájhoz, de én több, mint 2 hete pecsételek is, már kórházban is voltam. :( a doki szerint viszont a méh növekedésével ez változni fog, feljebb megy, “no para”, hogy az ő szavaival éljek. A picurkám eddig jól van szerencsére. 🥰

14+1 hkm

2022. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtatok :)
2022. febr. 15. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!