Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szeretné a szívhangfigyelőt?

Nem szeretné a szívhangfigyelőt?

Figyelt kérdés

Majdnem 15 hetes terhes vagyok és egyszerűen nem találom a babán szívhangját.

Annyit hallok mintha gyorsan elúszna

Néha-néha érzek valami mozgásfélét szóval annyira nem aggódom.

Van más is akinek egyszerűen nem engedte a babája a szívhangfigyelőt?😅



2022. márc. 11. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekünk nem volt szívhang figyelőnk, de azonos elven működik, mint az ultrahang, amit viszont a mai napig utál (35 hetes vagyok). A szívhangot alig tudja a doki megnézni, mert rögtön elmegy, mióta nagy, azóta meg is rúgja az ultrahang fejet is vizsgálat közben. Ha úgy megyünk, hogy alszik, akkor fel is ébred rá rögtön.
2022. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretik túlzottan
2022. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem szeretik. Az olyan, mintha a hangszóró mellé állnál a koncerten. Baja nem lesz tőle, de a legtöbb baba menekül, amíg elfér :)
2022. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is menekül előle, és azt ultrahangot se szereti,püföli :D meg engem is hogy ilyesminek teszem ki 😁
2022. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3dik gyerekkel hallottam először erről, hogy létezik ilyen. Nekem tökéletesen elég, ha az uhn megnézik. 😅 Szóval még én sem szeretném
2022. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem szereti. Olvass utána. A babák nagyrésze nem szereti sem ezt, sem az ultrahangot. Hullámokat gerjeszt, megzavarja a babát. Nekem is van, a 14-18. hét között használtam kb. heti egyszer a saját megnyugtatásomra. Amióta érzem, azóta nem zaklatom. A védőnő a mai napig próbálkozik, ha megyek hozzá, rögtön elfordul, odébb megy és meg is emelkedik a "pulzus száma", szóval megijed.

Ultrahangon is mindig próbál elbújni, elfordulni. Nem kell túl sokat feleslegesen egrecíroztatni, mondhatod azt is persze, hogy milyen cuki, hogy nem szereti, csináljuk még... De nem, nem az. Ha zavarja, ne zaklasd túl sokat.

2022. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem szeretik.

Sot, nem eppen egeszseges dolog nekik.

2022. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!