Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényelmesek a kismama nadrágok...

Kényelmesek a kismama nadrágok? Van olyan amit pici hasra készítenek?

Figyelt kérdés
Nekem egyelőre egy olyan elég lenne, ami gumis derekú, de nincs benne betét. 13+1 hetes vagyok, de szorítanak a nadrágaim, nem akarom kínozni a babát azzal, hogy nyomom, de az ilyen magas betétes klasszikus kismama nadrág még korai lenne, azért még nem tudok túl sok mindent belerakni
2010. szept. 13. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen vettem egy nagyon jót a H&M-ben. Gumis derekú, sokáig jó lesz és nagyon képnyelmes, az anyaga is szuper. 5.900 ft körül volt.
2010. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan kismama nadrág, még a terhességem előtt vettem a New Yorkerben. Gumis a dereka, se cipzár, se gomb nincs rajta sehol. És nagyon kényelmes. Most épp a Tally Wejil-ben láttam hasonlókat. Még szoknyájuk is volt, aminek gumis a derék része. Meg unokatesóm szerint a Zara-ban is vannak ilyesmi gatyók.
2010. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen korban vettem a kismama nacimat, szerintem nyugodtan vehetsz egyet. engem az a gumi zavart, ami az elasztikus anyag tetején volt, az tartja fent a nadrágot. hát az engem már az elejétől szorított kicsit, pedig a végén sem volt nagy hasam.
2010. szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A C&A-ban vettem pár napja, kis hasrésze van, 9000 forint volt. Eddig é is csak nagyokat láttam és a régi nadrágjaimat hordtam kisnanabandázszsal - ez is egy megoldás, de már nem jó, mert kinőttem - most vagyok 20 hetes.
2010. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ha bandázst veszel rá, akkor ki lehet gombolni és nem esik le?

pontosan mire szokták használni a bandázst? bocsi, ha butaságot kérdezek, de hát még kezdő vagyok. :) szóval a bandázst kívülre szokták fölvenni, vagy a ruha alá?

2010. szept. 13. 10:01
 6/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem most c und a, meg h und m van a közelben. be fogok nézni mindkettőbe.
2010. szept. 13. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:

H&M-ben múltkor láttam, hogy vannak ilyen gumis derekú nadrágok, én is ilyeneket vettem 11-14 hetesen, nagyon kényelmesek, amíg nem nő annyira a pocakod:)

A bandázs meg akkor kell, amikor már nem tudod begombolni a régi nacikat, le lehet tolni a csípőre, rá a bandázst, és így még lehet hordani, vagy a régi szoknya zipzárját kiengeded, fölé lehet húzni a bandázst. Valaki szereti, mert talán így sokkal olcsóbban kijön.

Nekem a kismama nadrágok és a szoknyák nagyon beváltak, kényelmesek, a bandázst még nem próbáltam.

2010. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!