Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kismama tornát ajánlaná...

Milyen kismama tornát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyasmi, ami otthon is végezhető. Esetleg youtube csatorna/videó? Előtte is mozogtam, jelenleg a 12. hétben vagyok.

2022. márc. 16. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mozodj ugy ahogy eddig (ha csak nem valami extrem sportot uztel) amennyiben a doki is azt mondta hogy lehet.
2022. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Intim torna mindenképp. A szülésnél is segített, de utána a gyógyulásban elengedhetetlen volt. Pillanatok alatt helyreállt odalent minden. Bónusz, hogy otthon, munkahelyen, buszon, bárhol végezhető :D


Egyébként én youtube-ra írtam be, hogy pregnant workout, vagy millió videót kidobott, azok közül szemezgettem a számomra szimpatikusakból.

2022. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a doki engedi, akkor youtubeon vannak fent jó kis videók.
2022. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

helloanya.hu


Torna és jóga is van. Én végig csináltam a terhességem alatt, nagyon szerettem, jófejek a csajok Főleg a jóga volt a kedvencem, de a torna is nagyon jó. Folyt a víz rólam rendesen :)

2022. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a gyógytorna jött be leginkább. Csoportos kismama torna formában. Igazából a 3-4. alkalom után már simán tudtam otthon egyedül is csinálni, minden nap végigcsináltam. Brutál keresztcsont táji fájdalmaim voltak, kifejezetten erre is néztünk egy csomó csípő kimozgató, lazító gyakorlatot.

Ha te problémamentes vagy ilyen szempontból, akkor youtube-on is elérhető sokféle torna. A gátizom tornát pedig tényleg érdemes elkezdeni, ha eddig nem tetted. Viszont a gyógytornász nálunk azt mondta, hogy lehetőleg úgy csináljuk, hogy nincs teher a gáton. Vagyis pl. fekvő helyzetben.

2022. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2022. márc. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!