Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babámnak? Ki...

Lehet baja a babámnak? Ki tudják ezt vizsgálni? Tejszerű váladék jött a mellemből, így a dokim elküldött mammográfiára is.

Figyelt kérdés
Ez múlt hétfőn volt, akkor kellett volna megjönnie. Nem jött meg, tegnap kiderült, h terhes vagyok. Történhetett a babával valami a vizsgálat alatt? Vagy még nagyon pici volt?
2010. szept. 15. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg az első 12hát a legveszélyesebb.

De szurkolok nektek hogy ne legyen semmi gond.

2010. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baja nem lehet, nyugi. Azt mondják, hogy az elmaradt menstruációig semmi sem veszélyes rá nézve. Se gyógyszer, se ilyesmi. Te meg pont akkor voltál mammográfián, amikor meg kellett volna jönnie, ugye?
2010. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy ilyenkor vagy vetélést okoz valami (gyógyszer, röntgen...), vagy semmit. Nálad szerencsére az utóbbi áll fenn, ne aggódj! 21 hkm
2010. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, igen akkor kellett volna megjönnie. kedden megyek dokihoz, s megkérdezem.
2010. szept. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!