Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes 2napos terhes vagyok....

37 hetes 2napos terhes vagyok. Olyan szintű álmosság fáradtság van rajtam egesznap hogy az valami hihetetlen. Eddig soha nem volt. Pár napja kezdődött. Tegnap 8korul vagy még elöbb elaludtam 5kor felkeltem. De már most aludnék. Más is volt így?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Én is így voltam, de annyit elárulhatok - legalábbis saját tapasztalatok alapján- hogy utána 'rosszabb' lesz :)

Annyi a különbség, hogy most megteheted, hogy pihensz és alszol!!

Ha megszületett a baba, utána már nem lesz olyan egyszerű, de még ennél is fáradtabb leszel :D

Egyébként jó babavárást kívánok neked és könnyű szülést!! :)


Egy 2 éves és egy 2 hónapos anyukája ☺️

2022. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Használd ki, aludj amennyi csak jól esik. Én úgy vettem, a szervezet előre próbálja kipihenni magát. :)
2022. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!