Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pici vér szivárog a bal...

Pici vér szivárog a bal mellemből ez normális? Előtej nem volt még.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de én még nem hallottam olyat, hogy valakinek terhesség alatt vér szivárogjon a melléből. Persze ettől még lehet, de inkább a dokit kérdezd meg.



Boldog és egészséges babavárást kívánok!

2010. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem szülés után volt rózsaszínes véres folyás, a mellemből..majd jött az előtej, nem mondtak rá semmit.
2010. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze megkérdezem a dokit is. csak gondoltam előtte megtudakollak titeket.
2010. szept. 17. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


Elgondolkodtatott a dolog, tudom milyen rossz lehet amikor nem tudom mi történik és talán kicsit meg is ijesztettelek. Emiatt gyorsan utánanéztem a neten és ezt találtam:

[link]

Ezek szerint semmi probléma nincs, teljesen normális ami veled történik, ne aggódj! :D Csak én nem hallottam róla!


Egy szóval: NYUGALOM!!!


Még egyszer nagyon boldog babavárást kívánok!

2010. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7,5 hónapos terhesen egy éjszaka szó szerint folyt a vér az egyik mellemből. Teljesen elázott a paplanom, lepedőm. Az orvos megvizsgált és azt mondta, hogy a hirtelen hormonális változások okozhatnak ilyen meglepetéseket. Még kétszer volt ilyen, de már egészen kevés, illetve a szülés utáni hetekben néha kicsit véres tej ürült fejéskor. Utána teljesen megszűntek ezek a tünetek.


Mindenképpen szólj az orvosodnak, egy vizsgálat után elmondja majd, hogy nálad mi okozza.

2010. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

20:38-nak igazán köszönöm, teljesen átérzed a helyzetem :) köszönöm, hogy utána néztél, sokat segített.

a köv. válaszolónak is köszönöm.

szép estét.


és remélem aki hasonló cipőben jár az majd rátalál erre a kérdésre és szintén megnyugszik. erről még én sem hallottam.

2010. szept. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!