Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vércukor terhelés értékeim: E...

Vércukor terhelés értékeim: Ehgyomri:4,9 75g glukóz 60perc után 8,3 120 perces eredmény 4,1 A papíron az van írva normál glukóz tolerancia Akkor ezek az eredmények jók?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen jók
2022. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak megijedtem,mert a 60 perces magas lett a tömény cukros oldat után
2022. máj. 28. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen jó, ne aggódj! :) A 2 órás eredményt kell nézni, tökéletes.
2022. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) tudom hülye kérdés, de hiába volt oda irva hogy normális glukóz tolerancia, megijedtem hogy olyan magas volt a 60perc és és elkezdtem elbizonytalanodni. Már fent van az esszten a lelet ott láttam orvos még nem beszélt erről jovoheten megyek hozza megbeszélni az eredményeket, de így már nyugisabb vagyok köszönöm :)
2022. máj. 28. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak az enyém lenne ilyen! Teljesen jók az eredményeid!
2022. máj. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Dehigy jó, ne vicceljezek már! 4,9ről 4,1re beesik a cukra, hogy lenne jó??

Inzulin szintet is kellett volna nézni, ez így nem annyira frankó

2022. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan csak azt nézik, hogy a 120 perces 7,9 alatti-e.
2022. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kell inzulinszintet nézni terhesen.

A terhesség eleve egy inzulinrezisztens állapot. A cukor a lényeg ilyenkor.

2022. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Inzulint nem néztek terhesen a papíron az van irva normális glukóz tolarencia 4,0-7.8ig egyébként a határérték a papíron úgy hogy gondolom az jó a 60perc eset kérdeztem jó e mert ott nincsen referencia értek megadva

Köszönöm aki a kerdesre valaszolt

Kedves 13:01es nem ez volt a kérdés szó se volt higy beesett a cukrom nekem azt mondtak teljesen jó akkor gaz ha ennél többel esik be vagy értek határ alá azaz 4,0 alá ez érthető is volt számomra a 60perc és értek nem volt mivel ott tengeren is értek egyáltalán nincs megadva :)

Már így utána kérdeztem és azt mondtak terhesen ez nagyon jó igaz a családban nem fordult elő cukor betegség és hajlamom sincs rá, de terhesen bármi előfordulhat ugye,mert a szervezet máshogy dolgozik inzulin szintet egyáltalán nem néztek és a papíron nincs is feltuntetve sem

2022. máj. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!