Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bélférgem van! 32 hetes...

Bélférgem van! 32 hetes vagyok! KInek volt már? És milyen gyógyszert kapot rá?

Figyelt kérdés
Már voltam orvosnál,de nála még nem volt terhesen bélférges senki és nem mert mit irni!felhivott pár nögyógyászt és megkérdezte mit irjon!aztán székletmintát kelet vinni,de az eredményem az volt hogy nem vagyok az és nem irt semmit(bár akkor tényleg elmulott)de mindig elöjön ujra!azt mondta a babának nem lesz baja,de nekem rossz!bocs hogy ilyen undit kérdezek de már tiszta ideg vagyok!
2010. szept. 19. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ejnye miért nem mostál rendesen kezet.
2010. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezen az oldalon már több ilyet is olvastam, írd be a keresőbe.

jobbulást!

2010. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beirtam de mindenki csak kérdezi,nincs rá válasz!
2010. szept. 19. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:

ezeket találtad?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


+ hívd fel a nődokidat.

2010. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyel mindennap foghagymat, akkor tuti nem maradnak meg!
2010. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia én most vagyok 24hetes, 2+.hét óta néha néha előjön, hiába mosok 10percenként kezet, fertőtlenítek mindent stb.

A dokim azt mondta hogy a babának semmi baja nem lehet tőle!

A gyógyszer többet árt mint használ(bár én veszélyeztetett vagyok).És ő azt mondta hogy egyek sok foghagymát, az a babának is jót tesz.És szülés után ír rá valamit nehogy megfertőzzem a babát.

2010. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt cérnagiliszta, egész pici, amikor terhes voltam, amikor nem voltam terhes akkor sosem.

lehet kapni foghagyma-tablettát, zselés, azt szedheted, ha nem bírod a foghagymát. Vermoxot kéne iratnod, abból egy szem kell, és 8 nap mulva még egy. Semmi bajod nem lesz tőle, én is kaptam.

2010. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!