Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet probléma bolhacsípéstől?...

Lehet probléma bolhacsípéstől? 15 hetes terhesség (többi a megjegyzésben)

Figyelt kérdés

A párom hobbiként szeret a szülei tanyáján tevékenykedni. Itt tartanak madarakat, haszonállatokat és kutyákat, amik nyilván nem szobakutyák, nem tudom hogy látta-e őket egyáltalán állatorvos valaha. Persze egy-egy róka és kóbor macska is betéved. Bolhát hozott haza már többször, amit én eddig megúsztam, persze nem tudtam már hogy kérlelni, hogy a koszos ruhát hagyja kint a mosókonyhában, fürödjön le, amint a tanyáról hazaér legalább a baba miatt. Cseréltem az ágyneműt, takarítottam de nyílván ez nem jelent sokat ilyen helyzetben.

Most 15 hetes terhes vagyok, és reggelre 10 bolhacsípést számoltam magamon. Borzasztóan szomorú vagyok és aggódok. Járt már valaki így? A nőgyógyász mit mondott nektek? Pont szabadságon van, kérte hogy hívjam vissza holnap este, de úgy érzem addig megőrülök. Első baba.



2022. jún. 22. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Fel ne hívd a dokidat, kinevetni valószínűleg nem fog nyíltan, de nem kicsit reagálna furcsán.

Róka éjszakai állat, 7-es,de lehet az vérróka a tanyán, aztán az odarohanna 🤣

Ne parázz be ilyenen, se a hangya, szúnyog, bolha nem fog ártani.

Relax.

2022. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Mi lesz akkor ha majd a kisgyerek megy az apukával a tanyára? Akkor aztán lesz sarazás, bolhacsípés, horzsolás.
2022. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19%
12. hát hova gondolsz? anya kis hercegnője/hercege ilyen helyre, de úgy egyáltalán anyóshoz-apóshoz nem mehet 😂
2022. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

13-as válasza elég érdekes, szerintem semmi ilyen nem volt a kérdező kérdésében, ami arra utalna, hogy "lenézné" őket.

Gondolom amiatt ijedt meg, hogy a bolhák lehettek a rókákon, kóbor macskákon stb és hogy mennyi betegséget terjeszthetnek. Nyugi, nem olyan mint a kullancs. A bolha sokkal inkább kellemetlen mint veszélyes, ettől a babának nem lesz semmi baja. De azért jó, ha a házból kiűzitek őket a baba érkezése előtt, mert neki sem lesz túl kellemes ha összecsípkedik.

2022. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!