Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok, de nem érzem...

15 hetes vagyok, de nem érzem megam terhesnek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mert biztosan Te is azon szerencsések közé tartozol, mint annak idején én is :-) A 10. héten elmúltak a rosszullétek, hasam még szinte egyáltalán nem volt, kismamanadrágot is csak azért vettem, mert a munkahelyemen egész nap ültem, és nyomta a gomb a hasamat. A Picúrt még nem lehet érezni, tehát tulajdonképpen olyan, mintha nem is lenne az ember terhes. Majd egy pár hét múlva, amikor elkezd hirtelen nőni a pocak, feszülni a bőr, és ficánkol a Babád, akkor már érezni fogod, hogy terhes vagy :-))) MInden jót, és nagyon boldog babavárást! Üdv, 9 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, én is 15 hetes vagyok, de én sem érzek semmit. Néha komolyan aggódok, hogy meg van e még a baba. A hasam picit nőtt már, és szinte minden nap fájdogál a hasam itt-ott, de ezenkívül semmi.Alig várom, hogy érezzem mozogni.

Neked szokott fájdogálni a hasad?

2010. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mert ez az az időszak, amikor a rosszullétek elmúlnak. a has még pici és a babát még nem érezni. csak pár hét és a pocakod is látványosabb növekedésbe kezd és hamarosan érezni is fogod.


én 14 hetes vagyok és hasonló mint neked, de na aggódj, ez normális

2010. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is a 14. héten járok, és örülök, hogy más is így van ezzel az érzéssel ezek szerint. Néha én is aggódom, hogy minden oké-e, mert nem érzek semmit, picit nőtt a hasam, de szerintem inkább csak párnák nőttek rá ;) hiszen a baba még olyan pici lehet. Múlt héten egyszer éreztem, hogy valaki megcsiklandoz belülről... :) Örültem neki, mert szerintem tuti hogy ő volt. De azóta nem igazán érzem, vagy legalábbis ugyanazt a csikizést nem csinálja. Nekem is szokott fájdogálni, mintha a petefészkeim környékén húzódnának a szalagok, olyan érzésem van.
2010. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem magam terhesnek :-) A 12. hét után elmúltak a rosszullétek, ezután pedig még jobban tele voltam energával, mint a terhesség előtt. Mindent megcsináltam, házfelújítás, nagybevásárlás,bármi. A babát már a 16. héttől minden nap éreztem mozogni. Most már kicsit nehézkesebb a dolog, nagyon hamar elfáradok. Élvezd ki ezt az időszakot!
2010. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
időnként parázok, hogy él-e még a pici...egyszer a 8. héten elhalt, és azóta mindig bennem van a félsz, hogy majd megyek uh-ra és közlik, hogy már 1 hónapja halott. nagyon rossz ez az időszak, én 14 hetes vagyok.
2010. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Marie9 válasza:
Jó neked! Bárcsak így éreznék! Én sajnos második babámat várom 10.hétben vagyok és folyton rosszul érzem magam, még rosszabb mint a kisfiammal volt! Ne aggódj mert eljön az ideje amikor focipályának használja majd a pocidat! Valószínűleg minden rendben van csak még nem érzed a mozgását, bár ő már vidáman lubickol odabent!
2010. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!