Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mikor bújik végre ki a...

Vajon mikor bújik végre ki a kicsikém? és mikor lesz vajon esedékes hogy befektetnek ha nincs semmi gond?

Figyelt kérdés

15.ére voltam kiírva de semmi nem történik.két naponta nst meg magzatvíz vizsgálat és minden a legnagyobb rendben van. fájásom nincs tök ugyan úgy vagyok mint eddig ráadásul jó sokat is mocorog ez a kis csaj.kedden megyek megint nst-re meg magzatvíz vizsgálatra akkor már 6 napot húzunk rá.vajon bent fognak tartani már ? vagy csak akkor ha valami baj van? egyáltalán mért nem akar még kibújni?! ráadásul 4 kg felettinek becsülték.

járt valaki hasonló helyzetben?

köszi a válaszokat.


40+5 hetes kíváncsi kismami


2010. szept. 20. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem jártam így, de tudom, hogy ez az orvosod hozzáállásán múlik. Vannak, akik rugalmasabban kezelik ezt a kérdést, és a sűrű kontroll mellett azt gondolják, hogy jobb a mamának otthon, míg mások meg úgy látják jónak, hogy legyen folyamatos ellenőrzés "biztonságos" kórházi körülmények között.

Az előző csoport jobban bízik a természetben, hogy a baba tudja, mikor kell elinduljon, és talán nem is lett az olyan pontosan kiszámítva, a második meg ragaszkodik a papírformához...


Minden esetre amíg az eredmények jók, nincs miért aggódni!

Így vagy úgy, szép szülést és jó egészséget kívánok nektek!

2010. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ.
2010. szept. 20. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm most nyáron szült, őt befektették, amikor betöltötte a 40. hetet. Úgy volt, hogy beindítják a szülést. A kiírás előtti este megszületett a babája, teljesen természetesen. Szóval őt feleslegesen fektették be, de a dokija így látta jónak.
2010. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem most szült két ismerősöm is úgy, hogy az egyik 5 nappal a másik pedig 9 nappal hordta túl a babáját. Mindkettő baba 4 kg körül mozgott. És mind2 esetben beindították a szülést! Szerintem meg kéne kérdezned a nődokidat! Lehet, hogy nálad is beindítják a szülést, úgy hallottam hogy túl sokáig nem szabad húzni, mert baj lesz, és nem kap elég levegőt a baba, nem lesz helye...(de nem tudom ez igaz-e).
2010. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..holnap mindenképpen rákérdezek ha nem mondanak semmit.
2010. szept. 20. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez kórház és orvosfüggő. Nálam egy hetet akartak várni, és utána befektetni, majd pár nap múlva megindították volna, tehát nem a dokim nem várta volna meg a 2 hét túlhordást. De egy szobatársamnál megvárták, és akkor indították meg a szülést.
2010. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Grófné Melinda válasza:

Szia, én 16-ára voltam kiírva, és szintén semmi nem történik, nekem naponta van nst, tegnap csinált a doki magzatvíz vizsgálatot először, minden rendben van, babuci tök jól érzi benn magát. Nekem mindenen fáj már, csontjaim, meg menni is alig birok, de még csak jósló fájásaim sincsenek. Semmi. 1 újnyira vagyok nyitott. Én is kislányt várok egyébként, és első baba. Nekem dokim azt mondta, hogy ha nem történik semmi, szerdán be kell feküdnöm, és szombatig várunk, hogy aztán mi lesz nem tudom, de dokim azt mondta a természetes szülésindulást várjuk, ha nincs semmi gond. A csajszi nekem is 4kg körülinek volt mondva eddig, a korházi gép meg 3600g-ot mért tegnap, úgyhogy most nem tudom, de tutira nem lesz picibaba :)

Nem tudom mi lesz, egyre stresszesebb ez az egész. Mi Pesten a Bajcsy Zsilinszky-ben szülünk. Te?

Első babád? Én nagyon izgulok :)

2010. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát kedves utolsó mi nagyon egy cipőben járunk. de nekem még nem mondott semmit a doki hogy mit akar kezdeni velünk.nekem legutóbb péntek szombat és vasárnap is volt magzatvíz vizsgálat.ami tökéletes.én is egy ujjnyira vagyok nyitva és különösebb bajom nincs mint a medencém fájdogál ha sokat teszek veszek...de ez kb 12 héttől tart.kíváncsi vagyok hogy mit mondanak holnap de remélem nem fognak bent inkább akkor már visszamennék másnap.már nagyon várom hogy megszülessen a baba. :D

kitartás és könnyű szülést. majd írj ha haza engedtek :D

2010. szept. 20. 17:37
 9/9 Grófné Melinda válasza:

Szia!


Na nekem azt mondta a doki, hogy szerdán mikor befekszem a kórházba, rákötnek infúzióra, oxitocint kapok, hogy reagálok- e rá, vagyis jönnek e fájások vagy nem. Ha igen, akkor leállítják, és szombatig várunk. Szombat este ha addig nem történik semmi akkor burokrepesztés.Úgyhogy ami biztos, vasárnapig meglesz a babuci, vagy így vagy úgy. Még mindig nem érzek semmit amúgy. :(


Remélem jól vagytok, kitartás neked is.

2010. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!