Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes 4 napos vagyok. NST...

39 hetes 4 napos vagyok. NST lesz ma. Szerintetek még hazaengednek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem hinném... :))) De jó de jó Neked már, én még csak 15 hetes vagyok, úgy érzem sose jön el a 39 :P

Sok boldogságot!

2010. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne engednének??? Ha nincs semmi akkor minek fektetnének be csak azért mert 40. héten vagy? Én 40+0-ra szültem, de aznapig semmi fájástevékenység, méhszájnyílás nem volt.
2010. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hazaengednek.
2010. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi, akkor mindenképpen haza mehetsz. Miért is kéne bent maradnod? Otthon azért csak jobb. :)

Ha majd beindul a szülés, bemész, vagy visznek. Ha meg túlhordod, a dokid mondja meg, hogy mikor kell befeküdni!

Használd ki az utolsó napokat! :)))

2010. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha minden rendben lesz, akkor hazamehetsz. De gondolom már te is szívesen maradnál, és szülnél. Sok sikert!

39. hetes km

2010. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Én holnap megyek én is félek,remélem ha tovább nem hétfőig még nem kell befeküdnöm.

Én császáros leszek, így előbb be kell mennem, de szombaton töltöm a 39 hetet. reménykedem!

2010. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha nincs se fájás, méhszáj is rendben, miért ne engednének haza?
2010. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán hazaengednek!

Én 40+6 napra szültem,de előtte való nap voltam nstn és mondták hogy mikor menjek legközelebb.Volt olyan is hogy megkérdezték fájásai vannak?Mondom én semmit nem érzek az ég világon,és még is hazaküldtek.

2010. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!